Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

ERA Gayrimenkul Türkiye İzmir ve Ankara'nın ardından Antalya'daki sektör profesyonelleri ile bir araya geldi. TeamEra adı verilen seminer zincirinin Antalya ayağı Akra Barut Otel'de gerçekleşti. Çok sayıda profesyonelin katıldığı seminer gayrimenkul sektörü ile Era Türkiye'nin camiaya bakış açısı ve çalışma politikası anlatıldı.

admin
Bu içerik 611 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Etkinliğe ERA Gayrimenkul Koordinatörü Mustafa Baygan, ERA Türkiye Gayrimenkul Direktörü Ufuk Şevki, Yunan Gayrimenkul Eğitmeni Kostas Bakas, ERA Gayrimenkul Türkiye Eğitim ve Gelişim Yöneticisi Azerşin Saraç, ERA Gayrimenkul Artika Broker Manageri Ahmet Şener, ERA Gayrimenkul Başarı Gayrimenkul Danışmanı Gaye Ünalmışer ve ERA AS Gayrimenkul Gayrimenkul Danışmanı Volkan Bora Dilek konuşmacı olarak katıldı.

Gayrimenkul sektörünün geleceğinin masaya yatırıldığı eğitim seminerinde konuşmacılar sektör ile ilgili önemli konulara değindi. 2016 yılında yaşanan olumlu ve olumsuz gelişmelerin gayrimenkul sektörüne olan yansımaları da seminerin konu başlıkları arasında yerini aldı. Seminerde geleneksel olarak düzenlenen ödül töreni hakkında da bilgi verildi. 2016 yılı ödüllendirme sonuçları ve başarı sıralamasında derece giren sektör profesyonellerinin 2 Mart günü İstanbul'da bir araya geleceği duyuruldu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X