Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

“Barış için pedalla” projesi kapsamında bisikletle Türkiye’yi gezen Oğuz Öztürk, objektifine yansıyan fotoğrafları “Barış İçin Türkiye Turu” adlı sergisi bugün Terracity AVM’de Antalyalılarla buluşturuyor.

admin
Bu içerik 295 kez okundu.
Advert

Bisiklet kullanımında bilinç ve farkındalık yaratmak amacıyla “Geleceğe pedallıyoruz” ve “Pedalları çevirin, çocukları sevindirin” sloganları ile etkinlikler düzenleyen Terracity AVM’de gerçekleşecek olan Oğuz Öztürk’ün “Barış için Türkiye” konulu sergisi doğa ve insan temalı 40 fotoğraftan oluşuyor. Sergi 10-16 Temmuz tarihleri arasında açık kalacak.

2016 yılında İzmir Saat Kulesi yanında yer alan Şehit Gazeteci Hasan Tahsin Anıtı önünden 81 ili kapsayan “Barış için pedalla” projesi için pedala basan Oğuz Öztürk, Ege, Akdeniz ve Güneydoğu Anadolu’dan sonra Doğu Anadolu’ya ulaştı. Bisikleti ile gezdiği yerlerde, insanların barış ile ilgili düşüncelerini alan, doğu ile batı insanının kaynaşmasına bir barış elçisi gibi destek veren Oğuz Öztürk’ün fotoğraf sergisine katılım ve desteğinizi bekler, saygılar sunarız.

 

Sergi açılış : 10 Temmuz 2017 Pazartesi

Yer : Terracity AVM -1. Kat

Saat :11.00

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X