Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

17’nci sanat yılını yaşayan Anadolu Ateşi Dans Topluluğu, yeni yetenekler keşfetmek, ekibe yeni yıldızlar kazandırmak için önemli bir adım attı.

admin
Bu içerik 233 kez okundu.
Advert

İstanbul, Ankara, Gaziantep şubelerinden sonra Antalya’da Mall of Antalya Dans okulu da açıldı.


Bugüne kadar 98 ülkede 40 milyondan fazla seyirciye ulaşan ve Genel Sanat Yönetmenliğini Mustafa Erdoğan’ın yaptığı dünyaca ünlü Anadolu Ateşi dans topluluğu, uzman kadrosu ile Mall of Antalya’da bulunan Anadolu Ateşi Dans Okulunda eğitimlere Ekim ayında başlayacak.

Mall Of Antalya Dans Okuluna kayıtlar başladı.

 

 Üzerinde yaşadığımız toprakların dansını, yeni nesile aktarmak çocuklarımızın kültür mirasımızı deneyimlemeleri için yeni okullar hizmete sunmaktadır.

  • Anadolu Ateşi Dans Okulları, toplamda 7 okulu ile dansa ilgi duyan çocuklara eğitim vermektedir.

  • Okullardaki eğitimler, Anadolu Ateşi’nin koreograf ve eğitmenlerinden oluşan uzman bir kadro tarafından verilmektedir.

  • Anadolu Ateşi Dans Okullarımızda eğitimler 8 ay (Ekim-Haziran) toplam 32 hafta sürmekte, Cumartesi ve Pazar günleri farklı yaş gruplarına farklı ders programları uygulanmaktadır.

  • 4 yaşından itibaren her yaş grubuna eğitim verilirken, Street Jazz, Hip Hop ,Bale , Modern Dans, Dünya Dansları, Cimnastik gibi branşların yanısıra Anadolu Ateşi’nin projeleri ( Anadolu Ateşi, Troya, Kıvılcım, Doğu’nun Kapıları, Pera ) temaları da işlenmektedir.

Eğitim yılı sonunda düzenlenen gösteri ile çocuklarımız büyük bir prodüksiyon içerisinde sahne almaktadır.

 

Sanata katkılarını devam ettiren AVM Mall of Antalya

Torunlar GYO tarafından Antalya Havalimanı karşısında inşa edilen Mall of Antalya, Deepo Outlet ile toplam 234 mağaza sayısı ile Akdeniz Bölgesi’nin en büyük alışveriş ve eğlence kompleksini oluşturuyor.

Mall of Antalya, yerli ve yabancı yüzlerce markaya ev sahipliği yapan 144 mağazası, 4000 m2’lik yeme içme alanı ve 1600 m2 ile Antalya’nın en büyük kapalı çocuk oyun alanına ev sahipliği yapıyor. Yatay ve iki katlı mimarisi, ferah koridorlarının yanı sıra modern bir dekorasyona sahip geniş food hall alanı ile beğeni toplayan Mall of Antalya, ziyaretçilerine farklı lezzetleri bir arada sunuyor.

3.000 araçlık otopark kapasitesine sahip alışveriş kompleksine, şehrin farklı yerlerinden ziyaretçiler otobüs veya tramvay ile kolaylıkla ulaşabiliyor. Proje kapsamında inşa edilen, alt geçit sayesinde Antalya şehir merkezinden gelenler kolaylıkla AVM otoparkına girebilecek, çıkışta ise hem Alanya hem Antalya şehir merkezi yönüne direkt ulaşım sağlanabiliyor. 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X