Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert Advert
Advert

AY-ÇA Estetik Ana sponsorluğunda bu yıl 18.’si düzenlenecek olan Miss Mediterranean 2017 Güzellik yarışmasının 12 finalisti Side’de kamp çalışmalarını sürdürüyor.

admin
Bu içerik 751 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

KAMP BAŞARILI GEÇİYOR…

Bu yıl 15 günlük eğitim kampının 1 haftalık eğitim bölümünü Side Glamour Hotelde geçirecek olan güzeller, kampın kalan 1 haftasını ise Antalya’da Elit Başaran Business Hotel’de tamamlayacak. Antalya’nın turizm beldelerinden Side’de kamp yaptıklarını belirten Tanıtım Production Yönetim Kurulu Başkanı Ali BULUT, Side’nin doğal ve tarihi yerlerinde günübirlik geziler düzenlediklerini ve kampın başarılı bir şekilde sürdüğünü söyledi. Finalistlerin eğitimleri, Derya Bulut yönetiminde, Catwalk eğitimini ve Koreografisini Miss Mediterranean 2016 Üçüncü Güzeli Hilal Tataroğlu, Dans Koreografisi ise Salsa Türkiye 3.sü Melis Yurdakul tarafından verilmektedir.

 

FİNAL 30 TEMMUZ’DA RAMADA PLAZA’DA

Tanıtım Production tarafından Bu yıl 18.si düzenlenecek olan Miss Mediterranean 2017 Güzellik yarışmasının finali 30 Temmuz 2017 tarihinde Ramada Plaza Antalya Hotel’de gerçekleşecek.

 

"Miss Mediterranean 2017"  FİNALİSTLER

Aday No: Adı Soyadı :

 1. ZAYDE ÖZTÜRK

 2. EZGİ ÇELTİK

 3. FATMA KABACA

 4. HİLAL TAŞ

 5. MİHRİBAN ŞANLI

 6. DİLAN ZENCİROĞLU

 7. DAMLA YILMAZ

 8. SELİNAY DEVRİK

 9. FATMA NUR GÖRMÜŞ

 10. SETENAY HİLAL TAŞKAN

 11. HEYLEM YÜKSEL

 12. EMİNE BUDEKİ 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X