Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert Advert
Advert

Akdeniz Reklamcılar Derneği(ARD) üyeleri, yeni yönetim kurulu tarafından düzenlenen kahvaltı toplantısı için, Pablito Bistro’da buluştu.

admin
Bu içerik 365 kez okundu.
Advert

Akdeniz Reklamcılar Derneği(ARD), iki dönem önce başlayan ve gelenekselleşen “ORTAK AKIL TOPLANTILARI”na yeni başkan SERDAR KARADUMAN önderliğinde tekrar başladı.

İlk olarak sadece dernek üyeleriyle bir araya gelen yönetim, daha sonra ulusal gazetelerin Akdeniz temsilcileri ve sektörde söz sahibi olan birçok isimle bir araya gelmeyi ve bu sabah kahvaltılarını belirli periyodlarla sürdürmeyi planladıklarını açıkladı. Başkan Serdar Karaduman toplantıda; “Antalya’da ve Akdeniz’de birçok sektöre lokomotiflik görevi üstlenen reklamcıların bir araya gelip mesleki paylaşımda bulunmaları amacıyla kurulan derneğimiz, yeni dönemde amaç ve hedeflerine ulaşmak ve çıtayı üst seviyelere taşımak için çalışacaktır. Bu çalışmalarda her bir üyemizin; fikir, öneri ve talepleri bizim için önem taşımaktadır. Birlikten güç doğacağının bilincindeyiz” açıklamasında bulundu.

Başkan Yardımcısı Güldal Siğinç’in organizasyonuyla bir araya gelen ARD üyeleri, kahvaltı toplantılarının herkes için son derece verimli olduğu konusunda fikir birliğine vardılar ve geçmiş dönem ara verilen bu toplantılara tekrar “start” veren yeni yönetime teşekkürlerini ilettiler. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X