Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert Advert
Advert

Muratpaşa Belediyespor’da Özgür Karagöz’den boşalan Yönetim Kurulu Başkanlığına, yönetim kurulunun oy birliğiyle, Başkan Yardımcısı Canip Can seçildi.

admin
Bu içerik 417 kez okundu.
Advert

Karagöz, 2014 yılından bugüne sürdürdüğü kulüp başkanlığından ayrılmasının ardından yaptığı açıklamada iş hayatının yoğunluğu ve sivil toplum örgütlerinde üstlendiği görevler nedeniyle, kulübün daha başarılı ve güçlü bir şekilde yoluna devam etmesi için bu değişikliğinin kaçınılmaz olduğunu dile getirdi.

Görev yaptığı süre içinde kendisine desteğini esirgemeyen başta Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal olmak üzere taraftarından yöneticisine herkese teşekkürlerini dile getiren Karagöz, açıklamasında “Dayanışma içinde, inançlı bir şekilde yola devam edecek olan kulübümüze mücadele ettiği bütün branşlarda başarılar dilerim” ifadelerine yer verdi.

Kulübün bugün toplanan yönetim kurulunda oy birliğiyle başkanlığa seçilen Canip Can, “Bundan sonraki süreçte, amacımız kulübümüzü Sayın Karagöz’ün bıraktığı noktadan daha üst seviyelere taşımaktır. Elde ettiğimiz başarıların üstüne koyarak yoluma devam etme arzusuyla bu göreve geldik” diye konuştu. Muratpaşa Belediyespor Başkanı Can, desteklerinden dolayı Belediye Başkanı Ümit Uysal’a da ayrıca teşekkürlerini dile getirdi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X