Reklamı Geç
Advert
Advert Advert
Advert

Antalya’nın lüks otel, golf sahası yatırımları ile dikkat çeken Kundu Bölgesi’nde konumlanan KNDU VILLAS, kentin en rafine projesi olarak dikkatleri üzerine çekiyor.

admin
Bu içerik 698 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

KNDU Villas projesini hayata geçiren AHK Development Yönetim Kurulu Başkanı Haldun Kilit, projenin Antalya’ya olan inancının sonucu ortaya çıktığını, Antalya’yı uluslararası turizmin yükselen değeri olarak konumlandırmak için bu tip projelerin geliştirilmesinin gerekliliğini dile getirdi. Bu konuda kendilerinin öncü rolüne dikkat çekti.  KNDU Villas’ın uluslararası ölçekte bir proje olduğunun altını çizen Kilit, sürdürülebilirlik felsefesine uygun inşa edilen KNDU evlerinin, Türkiye’de yeni bir mimari anlayışın yerleşmesine katkıda bulunacağını söyledi.

Yeşil bir ormanın ve golf sahalarının ortasında, Aksu Çayı’nın yanı başında konumlanan KNDU Villas, şehir merkezine 20, Antalya Havalimanı’na ise 12 km. uzaklıkta bulunuyor. Çatıda yer alan güneş panelleri enerji tasarrufuna ciddi anlamda katkı sağlıyor. İlk fazda yapımı süren 38 villanın tamamı, Antalya güneşi ve rüzgarı hesaplanarak konumlandırıldı. Bu planlama ile gün ışığından maksimum fayda sağlamak mümkün olacak. Kundu Villas’da her evin yeraltında 2 ila 8 araçlık otoparkı bulunuyor. Böylece, araç kirliliğinin önüne geçiliyor, konutlar ve doğa birbiriyle bütünleşiyor. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X