Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert Advert
Advert

Turizmde inovasyon olarak hazırlanan KADINLAR ÇİÇEK AÇIYOR Antalya Turizm Projesi, Mayıs 2016 yılında İş Kadını Hatice Bozkurt tarafından yenilikçi bir bakış açısıyla yazılmış olup, Antalya Kadınları başta olmak üzere Kurumların ve STK’ların destekleyerek hayata geçirdiği bir Sivil Toplum çalışmasıdır.

admin
Bu içerik 251 kez okundu.
Advert

Kadın Dostu Kentler Birleşmiş Milletler Programında olan Antalya’da, hedefleri Antalya Markasını dünya kadınlarının buluşma noktası yapmak olan Kadınlar Çiçek Açıyor Projesi Başkanı Hatice Bozkurt, amaçlarının, “Kadın ve Çiçek” temasını kullanarak dünyaya; Antalya mutlu, huzurlu bir kenttir ve bir kadının tek başına tatil yapabileceği kadar güvenlidir mesajını iletmek olduğunu söylemiştir.

Bu amaç doğrultusunda Kadınlar Çiçek Açıyor, yaz boyunca devam eden IWAB Sanat ve Alışveriş Şenliği ile Antalya’nın turistik yerlerini bölge bölge tanıtmaya devam etmektedirler. Belek ve Kundu bölgesi otellerinden sonra Kemer- Ayışığı Parkı’nda 29-30 Temmuz tarihlerinde büyük bir coşkuyla 7. Kutlanan IWAB Sanat ve Alışveriş Şenliği ile Kemer bölgesine dikkat çekerek turizme katkı sağlarken aynı zamanda kadınların el emeklerini tanıtması ve pazarlaması hedeflenmiştir. Antalya’nın sanata ve sanatçıya verdiği değerin de altını çizerek yapılan şenliklerde sanatçılar canlı performanslar sunarak renkli görüntüler ile projeyi desteklemektedirler.

 

ANTALYA’NIN İLK ALIŞVERİŞ FESTİVALİ GELİYOR!

KADINLAR ÇİÇEK AÇIYOR ANTALYA Turizm Projesi kapsamında hazırlanan IWAB Sanat ve Alışveriş Şenlikleri yaz sonu yapılacak bir Festival ile taçlandırılacaktır.

Nisan 2017’de Antalya’nın ilk Turizm Festivali IWAB 1. Uluslararası Antalya Turizm Festivali’ni yapan KADINLAR ÇİÇEK AÇIYOR, 29-30 Eylül-1 Ekim 2017 tarihinde de Antalya’nın ilk Alışveriş Festivali KADINLAR ÇİÇEK AÇIYOR Sanat ve Alışveriş Festivali’ni hazırlamaktadır. Antalya’nın bu yönünden de güçlü bir şehir olduğuna dikkat çekilerek hazırlanan festival için AKM ve Üçgen Piramit arasındaki Festival Yoluna kullanılacaktır.

Defileler, konserler, söyleşiler ile kendi içinde dinamiklere sahip olan festival kadın erkek çocuk herkesin alışveriş yapabileceği bir konsept olarak hazırlanmıştır. Projede sanat ve sanatsal faaliyetlere de özel bir önem verilerek canlı performanslar ile sanatçılar ve ziyaretçiler buluşturulacaktır.

Festivale katılım yapacak olan Türkiye ve dünya çapındaki önemli markalar ile Antalya’nın Alışverişine dikkat çekilerek Antalya’ya turizm yönünden de katkı sağlanması amaçlanmıştır.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X