Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert Advert
Advert

Muratpaşa Belediyesi’nin hizmete açtığı Antalya’nın ilk ve tek çocuk oyunevine sahip Sedir Mahallesi Kapalı Pazar Yeri dev bir kreşe dönüyor. Hafta içi her gün, sanat ve bilim, matematik ve drama atölyelerinde çocuklar Sedir Kapalı Pazarı oyunevinde eğlence dolu saatler yaşayacak.

admin
Bu içerik 234 kez okundu.
Advert

Sedir Mahallesi’nde Muratpaşa Belediyesi’nin hizmete açtığı Antalya’nın tek oyunevi bulunan kapalı pazar yeri artık yaz tatilinde eve sıkışıp kalan çocuklar için dev bir kreşe dönüşüyor.

Mahallede perşembe günleri kurulan pazara gelen ailelerin alışveriş süresince çocuklarını bıraktığı oyunevi, Pazartesi’den Cuma’ya, saat 10.00’dan 16.00’ya mahallenin çocukları için birbirinden renkli etkinlikler düzenleyecek. Sanat ve bilim, matematik ve drama atölyelerinin yanı sıra sokak oyunları saatlerini de düzenleneceği çocuk oyunevi 3 – 6 yaş arası çocukların katılımına açık olacak.

Pazarın kurulduğu Perşembe günleri ise çocuk oyunevi, daha önce hizmet verdiği şekilde, çocuklarını pazar yerinin kalabalığına sokmadan rahat bir şekilde evlerini alışverişini yapmak isteyen aileler için çalışmaya devam edecek.   

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X