Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert Advert
Advert

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Fen İşleri Müdürlüğü Yol Yapım ekiplerince yapılan, 1943 ve bağlantılı sokaklardaki asfaltlama çalışmalarını denetledi. 11 bin ton asfalt kullanılarak 18 sokağı yenilenen Fener Mahallesi’nde devam eden çalışmaları denetleyen Başkan Uysal, “Muratpaşamız’da bütün asfalt altyapısını yeniliyoruz. Hem de birinci sınıf, en iyi asfaltla yeniliyoruz” dedi.

admin
Bu içerik 220 kez okundu.
Advert

Fen İşleri ekiplerini kutladı

Altyapısı tamamlanan 9 mahallenin tüm cadde ve sokaklarını Avrupa standartlarında sıcak asfaltla kaplayan Muratpaşa Belediyesi, Fener Mahallesi’ndeki çalışmalarını sürdürüyor. Fener Mahallesi 1943 ve bağlantılı sokaklarda sabahın erken saatlerinde başlayan asfaltlama çalışmalarını Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal denetledi. Başkan Uysal, yoğun tempoda çalışan Fen İşleri Müdürlüğü Yol Yapım ekiplerini kutladı.

 

‘Parmak ısırtacak kalitede asfalt’

Muratpaşa Belediyesi olarak kendi tesislerinde ürettikleri asfaltla ilçede yol yenileme çalışmalarını aralıksız sürdürdüklerini söyleyen Başkan Uysal; “Parmak ısırtacak bir kalitede, nitelikli bir asfalt yapıyoruz. Asfaltımızı kendi tesisimizde ürettiğimiz için maliyette düşüyor. Şimdi Fener Mahallemiz’deyiz. Daha sonra Çağlayan Mahallemize geçeceğiz. Doğal olarak yolların tam tasnifi, belirlenmesi ve yapılanın tekrar sökülmemesi için yeni imar planı geçecek mahallelerimiz, imar planını beklemek durumunda kalacak. Ama diğer mahallerimizde asfalt alt yapısının yüzde 90 oranında yenilendiğini hep beraber göreceğiz” dedi.

 

Milli servet heba olmasın diye

Yoğun bir haftaya başladıklarına dikkat çeken Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal; Muratpaşa’nın doğusundan Meltem, Soğuksu ve Bayındır Mahallelerinden başlattıkları çalışmaların tüm mahallelerde yapılacağını söyledi. Başkan Uysal şöyle devam etti; “Tüm mahallelerimizin cadde ve sokaklarını yenileyecek şekilde planlama yaptık. Enerya doğalgaz işlemini bitirip çıktığı anda o mahallemize giriyoruz. Onu beklemek zorundayız çünkü bu Milletimizin parası, milli servet; yollar tekrar tekrar kazılarak heba olmasın diye doğalgaz çalışmalarını bekliyoruz ve ardından da asfaltlama çalışmalarımızı başlatıyoruz. Bütün mahallelerimizde asfalt altyapılarını yeniliyoruz.”

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X