Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert Advert
Advert

Konyaaltı Belediyesi’nin 22. Sünnet Şöleni’nde erkekliğe ilk adım atmaya hazırlanın 110 çocuk düzenlenen sünnet şöleninde gönüllerince eğlendi.

admin
Bu içerik 193 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Konyaaltı Belediyesi’nin 22. Sünnet Şöleni’nde erkekliğe ilk adım atmaya hazırlanın 110 çocuk düzenlenen sünnet şöleninde gönüllerince eğlendi.

Konyaaltı Belediyesi’nin geleneksel hale getirdiği Sünnet Şöleni Konyaaltı Belediyesi önünde gerçekleştirildi. Sünnet kıyafetleriyle ve aileleriyle birlikte şölene katılan çocuklar için belediye önünde şişme oyun parkı kuruldu. Çocuklar çeşitli oyun ve aktivitelerle eğlenceli dakikalar geçirdi. Özel şovlar ve gösterilerle erkekliğe adım atmaya hazırlanan 110 çocuk gönüllerince eğlendi.

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek’ta çocukların ve ailelerin bu coşkusuna ortak oldu. Başkan Muhittin Böcek, sünnet çocuklarıyla fotoğraf çektirerek, ailelerle sohbet etti. Başkan Muhittin Böcek, geleceğin teminatı çocuklarla bir araya gelmekten büyük mutluluk duyduğunu belirterek, “Sosyal belediyecilik anlayışımızla her yıl sünnet şölenimizi gerçekleştiriyoruz. 22 yıl önce bu geleneği başlatan Hasan Talşık başkanımıza teşekkür ediyorum. Biz de hiç ara vermeden sünnet şölenimizi devam ettirdik. Çocuklarımızı Antalya’nın en iyi hastanelerinde hijyenik bir ortamda sünnet ettiriyoruz. Aynı zamanda çocuklarıma kirvelikte yapacağım. Bu yıl 110 çocuğumuzu sünnet ettiriyoruz” dedi.

Başkan Muhittin Böcek, daha sonra çocuklarla birlikte gökyüzüne balon uçurdu. Başkan Böcek, sünnet çocuklarını tebrik ederek, hatıra fotoğrafı çektirdi. Sünnet Şöleni’nde aileler ve çocuklar müzik ve çeşitli etkinliklerle gece boyunca eğlendi. Yaşları 4 ile 12 arası 110 çocuk, 21 Ağustos Pazartesi ve 23 Ağustos Çarşamba günleri arasında özel bir hastanede sünnet olacak.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X