Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

MONTEA Ev/Yapı Market zincirinin dördüncü halkası Antalya Altınova’da havalimanı karşısında hizmete açıldı.

admin
Bu içerik 831 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Kıvrak Yapı A.Ş’nin bir kuruluşu olan MONTEA Ev/Yapı Market A.Ş, 2015 yılında Aspendos, 2016 yılı başında Varsak ve 2016 yılı ortasında açtığı Konya M1 AVM mağazalarından sonra zincirin 4’ncü halkası olan mağazayı, Antalya’nın en yoğun bölgesi Altınova’da hizmete açtı.

Montea Ev/Yapı Market Altınova Mağazası’nın açılışına, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Kıvrak Yapı A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kıvrak ile bazı ilçe kaymakamları, AK Parti Antalya İl Başkanı Av. Rıza Sümer, iş adamları ve kalabalık bir vatandaş topluluğu katıldı. Mağazanın açılışı 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle, Montea ailesi kadınlar, Montea kadın çalışanları ile açılışa katılan kadın davetliler tarafından gerçekleştirildi.

Dünya markası hedefi

Montea Ev/Yapı Market Altınova mağazasının açılışında konuşan Kıvrak Yapı A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kıvrak, Türkiye’nin dünyada önlerde olduğu yapı market sektöründe, ilk 5 yıl bölgesel, ikinci 5 yıl ulusal ve üçüncü 5 yıl uluslar arası olmak üzere üç aşamalı bir yol haritası belirlediklerini söyledi. Türkiye’nin birlik, beraberlik ve ülke için yatırımın en ihtiyaç duyulduğu dönemin bu dönem olduğu düşüncesi ile durmadan yola devam ettiklerini belirten Ali Kıvrak, “Tüm ekip olarak hedefimize ulaşmak için tüm gayretimizle çalışmaktayız. Planımız ve hedefimiz, Antalya’nın markası Montea’nın bir dünya markası olmasıdır. Bu yolculukta Montea’nın en önemli ilkesi ise topluma, insanlığa faydalı bir kurum olmaktır.”dedi.

Açılışa katılan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü törende yaptığı konuşmada, Kıvrak Yapı A.Ş’nin gerçekleştirdiği bölgesel yatırımlarının önemine dikkati çekti, bir Antalya markası olan Kıvrak Yapı A.Ş’nin yatırımlarının ilçelere de önemli katma değer kattığını söyledi.

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel de yaptığı konuşmada,  Türkiye’nin en çok birlik ve bütünlüğe ihtiyaç duyduğu dönemde bu gibi işletmelerin açılmasının önemine işaret etti,  yatırım cesareti gösteren herkesi kutlamak gerektiğini belirtti. Menderes Türel, Kıvrak Yapı A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kıvrak ve Montea çalışanlarını kutladı, “Türkiye’nin hızlı kalkınmasının arkasında bu kahramanlar vardır.” dedi.

Açılışta büyük yoğunluk yaşandı

Bahçe, İnşaat, Seramik, Banyo, Mutfak, Züccaciye, Boya, Elektrik-Aydınlatma, Ev tekstili, Beyaz Eşya, evcil hayvan ürünleri, oto aksesuar ürünleri ve Mobilya gibi geniş bir ürün yelpazesine sahip olan mağazanın açılışı nedeniyle düzenlenen kampanya ve özel indirimli satışlara Antalya halkı büyük ilgi gösterdi, açılışın ilk günü büyük bir yoğunluk yaşandı.

Çocuk Kulübü ve Montecafe

Dev markaların oluşturduğu reyonlar arasında müşteriler MonteCafe’de dinlenirken, Çocuk Kulübü’nde çocuklar Çocuk gelişimi uzmanları eşliğinde günün keyfini oynayarak yaşayabilecekler. 

Terrarium Tasarım  Köşesi

Mağaza içindeki, genellikle cam bir fanusun içine taş, toprak, kum, kaktüs, succulent, yosun, kurutulmuş bitkiler, yapraklar hatta minik figürler konularak tasarlanan Terrarium tasarım  köşesi açılışta büyük ilgi gördü.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X