Advert
Advert Advert
Advert

İSTEK Antalya Yeditepe Koleji Lara (Merkez) Kampüsünde düzenlenen genel kurul toplantısında, Lara (Merkez), Konyaaltı ve Manavgat Kampüsü öğretmenleri bir araya geldi.

admin
Bu içerik 808 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

İSTEK Antalya Yeditepe Koleji Lara (Merkez) Kampüsünde düzenlenen genel kurul toplantısında, Lara (Merkez), Konyaaltı ve Manavgat Kampüsü öğretmenleri bir araya geldi.

Okulun konferans salonunda tüm kampüslerden toplam 383 öğretmen ve idarecilerin katılımıyla gerçekleşen öğretmenler genel kurul toplantısı, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı.

İSTEK Antalya Yeditepe Koleji Okulları öğretmenler genel kurulunda yapılan sunumda, kampüslerin tarihçesi ve video görüntüleri, akademik kadro, açılıştan bu yana öğretmen ve personel sayıları, mezun öğrenci sayıları, SBS, TEOG, LYS, YGS’de elde edilen akademik başarılar, öğrencilerin çeşitli dallarda elde ettikleri sportif, sanatsal ve bilimsel başarılar (Dünya, Avrupa ve Türkiye dereceleri), öğrencilerin yayınları, sosyal sorumluluk projeler, yapılan etkinlikler, kültürel geziler, kulüpler, sportif aktiviteler, deneme sınavları, AGED çalışmaları, yabancı dilde yapılan çalışmalar (MUN, JMUN, TEDx konferansları, TOEFL, Junior TOEFL), destek birimler (güvenlik, yemekhane, ulaşım) hakkında öğretmenlere bilgiler verildi.

Sunumun ardından İSTEK Antalya Yeditepe Koleji Okulları Kurucu Başkanı Mustafa Koca’ya, Lara (Merkez), Konyaaltı ve Manavgat Kampüs müdürleri tarafından tüm öğretmenler adına Türk bayrağı, Atatürk posteri ve okul flaması takdim edildi.

İSTEK Antalya Yeditepe Koleji Okulları Kurucu Başkanı Mustafa Koca konuşmasında ise, “Yeni dönemde İSTEK Antalya Yeditepe Koleji Okulları olarak gittikçe büyüyen bir aile olmanın ve tüm kampüslerimizin başarılarını arttırarak devam etmesinin haklı gururunu bir kez daha yaşıyorum. Bu eğitim-öğretim yılında tüm kampüslerimizde kadromuza yeni öğretmenlerin de katılmasıyla daha güçlenmiş bir şekilde yolumuza devam edeceğiz. Eğitimde liderliğini her alanda sürdüren okullarımızın güçlenen kadrosuyla 2017-2018 Eğitim-Öğretim yılında başarılarla geçmesini diliyorum” şeklinde konuştu.

Toplantı öğretmenlere yapılan ikramlarla son buldu.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X