Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

ANSİAD OLAĞAN TOPLANTISI’NIN KONUĞU ÇETİN OSMAN BUDAK OLDU

Antalya Sanayici ve İşadamları Derneği (ANSİAD) 2017 faaliyet yılı 5’inci Olağan Toplantısı’nın konuğu, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak oldu.

ANSİAD OLAĞAN TOPLANTISI’NIN KONUĞU  ÇETİN OSMAN BUDAK OLDU
ANSİAD OLAĞAN TOPLANTISI’NIN KONUĞU  ÇETİN OSMAN BUDAK OLDU admin
Bu içerik 465 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Toplantı Başkanlığını ANSİAD Yüksek Danışma Kurulu Başkanı H. Ergin Civan’ın yaptığı toplantı, ‘Türkiye ve Antalya Ekonomisi & Anayasa Değişikliği’ başlığında gerçekleştirildi. Akra Barut Otel’de gerçekleştirilen toplantıya, Muratpaşa Belediye Başkanı Avukat Ümit Uysal, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Antalya İl Başkanı Mustafa Erdem, CHP Konyaaltı İl Başkanı İlhan Buğdaycı, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Üyesi  ve Antalya Organize Sanayi Bölgesi (AOSB) Başkanı Ali Bahar, Orta Anadolu Süs Bitkileri ve Mamulleri İhracatçıları Birliği Başkanı Osman Bağdatlıoğlu, Batı Akdeniz Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu (BAKSİFED) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Erdoğlu, Antalya Muratpaşa Ziraat Odası Başkanı Nazif Alp, Burdur Sanayici Serbest Meslek Mensupları ve İşadamları Dayanışma Derneği (BUSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Osman Kurt, Antalya Büyükşehir Belediyesi CHP’li Meclis Üyeleri, Recep Tokgöz, Mustafa Reşat Oktay, Muratpaşa Belediyesi CHP Meclis Üyesi Ahmet Öztürk, Antalya ADALYA Vakfı Başkan Vekili Hüseyin Demir ve ANSİAD Üyesi iş insanları katıldı. 

Soru ve cevapların ardından sona eren toplantıda, ANSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Erdoğan ve Toplantı Başkanı Erdin Civan, Budak’a plaket takdiminde bulundular.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X