Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

TOBB ANTALYA KADIN GİRİŞİMCİLER KURULU ZEYTİNKÖY KADINLAR GÜNÜ ETKİNLİĞİ

TOBB Antalya Kadın Girişimciler Kurulu, etkinlikleri kapsamında "8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü"nde Zeytinköy'lü kadınlarla bir araya geldi.

TOBB ANTALYA KADIN GİRİŞİMCİLER KURULU ZEYTİNKÖY KADINLAR GÜNÜ ETKİNLİĞİ
TOBB ANTALYA KADIN GİRİŞİMCİLER KURULU ZEYTİNKÖY KADINLAR GÜNÜ ETKİNLİĞİ admin
Bu içerik 594 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

TOBB Antalya Kadın Girişimciler Kurulu; Türk Üniversiteli Kadınlar Derneği Antalya Şubesi, TOBB Antalya Kadın Girişimciler Kurulu, Muratpaşa Belediyesi, Halk Eğitim Merkezi birlikteliği ile Baka Projesi kapsamında gerçekleştirilen "Kadın Emeği Eğitim Merkezi" kursiyerleri ve Zeytinköy de yaşayan kadınlarla bu anlamlı günü ve önemini paylaştı.

"Toplumsal refahı, kişisel donanımları ile saygınlığı hak eden aynı şehrin kadınlarıyız" düşüncesiyle kırsalda yaptıkları çalışmalar kapsamında paydaş oldukları proje ile kadınları ekonomiye ve topluma kazandırmak, mesleki eğitim donanımları sağlamak üzere yola çıkan TOBB Antalya Kadın Girişimciler Kurulu, Bu amaçla Zeytinköy'de yaşayan kadınların da "8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü" kutlamalarını yaşaması amacıyla yola çıktı.

Günün anlam ve önemi içerikli söyleşiler, müzik programı, Engelliler Sanatevi Kurucusu Hülya Bostanoğlu Yönetiminde Engelliler Sanatevi Korosu ile konser, TOBB Antalya Kadın Girişimciler Kurulu üyelerinin katkıları ile Otel Konaklama, Muayene, Kişisel Bakım ürünleri vb. hediye katkıları ile çekiliş içeriğinin de dahil olduğunu bu etkinlikte renkli anlar ise fotoğraf karelerine böyle yansıdı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X