Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert Advert
Advert

Yurtdışında gerçekleştirdiği iş forumlarıyla öne çıkan DÖSİAD, Romanya İş Forumu’nda Bakan ve iş dünyasının da katılacağı dev bir sempozyum düzenleyecek.

admin
Bu içerik 486 kez okundu.
Advert

Döşemealtı Sanayici ve İşadamları Derneği, Romanya’yı fethe çıkıyor. Yurt dışında gerçekleştirdikleri iş forumlarıyla öne çıkan DÖSİAD’lı işadamları, bu kez Romanya’nın başkenti Bükreş’te foruma imza atacak.

 

SEMPOZYUM VE PANEL

28-30 Eylül tarihleri arasında yapılacak Bükreş iş forumu içinde bu kez dev bir sempozyum da gerçekleştirilecek. 28 Eylül’deki sempozyuma Romanya Ticaret ve İş Geliştirme Bakanı İlan Laufer, Bükreş Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mihai Daraban, TC Bükreş Büyükelçisi Osman Koray Ertaş, TC Bükreş Ticaret Müşaviri Mükerrem Aksoy, Romanya-Türk İşadamları Derneği Başkanı Murat Demiray, Romanya Otelciler Derneği Başkanı Calin İlie, Banka Transilvania Genel Müdürü Ömer Tetik ve DÖSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Gültekin Gencer katılacak.

 

ÇEŞİTLİ ZİYARETLER

Döşemaltılı işadamları sempozyumun ardından ikili iş görüşmelerine katılacak. 29 Eylül’de ise Romanya Türk İşadamları Derneği, MÜSİAD Romanya Şubesi, Türkiye-Romanya Ticaret ve Sanayi Odası, ve Türkiye Yatırım Derneği ziyaretleri gerçekleştirilecek.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X