Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert Advert
Advert

Muratpaşa Belediyesi, Hindistan Seyahat Acenteleri Federasyonu’nun (TAFİ) Antalya’da gerçekleştireceği kongre katılımcılarını Kaleiçi’ni tanıtacak.

admin
Bu içerik 202 kez okundu.
Advert

TAFİ Başkanı Praveen Chugh, beraberindeki heyetle, Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’ı makamında ziyaret etti. Türk – Hindistan Turizm Konseyi (TITC) Başkanı Emin Çakmak’ın da eşlik ettiği Hintli heyet, Ekim ayı sonunda 650 acentenin katılımıyla Antalya’da bir kongre düzenleyeceklerini söyledi.

Ziyaret dolayısıyla memnuniyetini dile getiren Başkan Uysal, turizm sektörünün son yıllarda zorlu süreçlerden geçtiğini dile getirdi. Bu süreçte Muratpaşa Belediyesi olarak Kaleiçi’nin bir destinasyon olarak tanıtımına ağırlık verdiklerini ve Berlin başta olmak üzere uluslararası ve ulusal bir çok fuara Kaleiçi’nin taşıdıklarını söyledi.

Sektörün yaşadığı son krizlerin turizmi Antalya’da deniz-kim-güneş üçlüsünü aşacak bir şekilde yeniden yapılandırılması, pazar çeşitliliğinin sağlanması gerekliliklerini bir kez daha gözler önüne serdiğini kaydeden Başkan Uysal, kongre için Antalya’ya gelecek Hintli seyahat acentelerini bir akşam Kaleiçi’nde misafir etmekten memnun olacaklarını aktardı.

 

  

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X