Advert
Advert Advert
Advert

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, Kent Meydanı Projesi İle Yılın Büyükşehir İlçe Belediye Başkanı seçildi.

admin
Bu içerik 213 kez okundu.
Advert

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç’in vizyon projeleri arasında yer alan İlçenin ilk kent meydanı Çevre Koruma kategorisinde ödüle layık görüldü. Başkan Turgay Genç’de bu proje ile ‘Yılın Büyükşehir İlçe Belediye Başkanı’ seçildi.

12 kategoride yerel yönetim çalışmalarını değerlendiren ve bu yıl 9. Kez düzenlenen Özel Kalem Dergisi Yerel Yönetim Ödüllerinde, “Çevre Koruma” kategorisinde Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, Döşemealtı Kent Meydanı Projesi İle Yılın Büyükşehir İlçe Belediye Başkanı seçildi.

Philips Aydınlatma’nın Ana Sponsorluğu ve Otokar’ın Kategori Sponsorluğunda gerçekleşen ödül törenine çok sayıda büyükşehir, il, ilçe belediyelerinin yanı sıra yerel yönetimler ve şehircilik alanından çok sayıda belediye başkanı, meclis üyeleri ve üst düzey yetkililer katıldı.

Alanında saygın isim yapmış olan seçici bir kurul tarafından değerlendirilen projeler arasından bu yıl 34’ü ödüle layık görülerek bunları hayata geçiren 31 belediye başkanına ödülleri törenle verildi.

Projeleriyle fark yaratan başkanlara ödül…

Çevre Koruma Kategorisinde Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, Döşemealtı Belediyesi Kent Meydanı Projesi İle Yılın Büyükşehir İlçe Belediye Başkanı seçildi. Başkan Genç’e ödülünü EPR Yerel Yönetim Ajanı sahibi Erengül Bilenser verdi. Genç,”Antalya’ya örnek ilçemize yakışır, modern bir kent meydanı projesi hazırladık ve kısa sürede tamamlayarak halkımızın hizmetine açtık. Döşemealtı’nda değişimin, yeniliğin öncüsü olmaktan bölgemize kazandırdığımız projelerin de saygın jüri üyeleri tarafından ödüle değer görülmesi bizleri mutlu ediyor” dedi.

Döşemealtı Belediyesi daha önce de Sosyal Demokrat Belediyeler Derneği  (SODEM) tarafından Döşemealtı Gençlik Meclisi (DÖGEM) projesi ile ödüllendirilmişti.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X