Advert
Advert Advert
Advert

Akdeniz Otizm Spor Klübü tarafından 'Engelsiz ürünler kermesi' düzenlendi.Özel bir kreşte gerçekleştirilen kermeste el emeklerinden yiyeceklere kadar pekçok ürün hayırseverlerin beğenisine sunuldu.

admin
Bu içerik 512 kez okundu.
Advert

Dernek Başkanı Demet Çileli Baz, Özlem Malıçok ve Mine Mardan'ın katkıları ile düzenlenen kermese ilgi yoğun oldu. Engelleri birlikte aşma adına düzenlenen kermes hakkında bilgiler veren Başkan Demet Çileli Baz, kısa bir süre önce kurulmalarına karşın önemli bir yol katettiklerine vurgu yaptı.

Otizme farkındalık oluşturmak ve halkın duyarlılığını arttırmak istediklerini dile getiren Demet Çileli Baz, "Otizmli bireyler ne yazık ki eve kapanıp kalıyorlar. Bizler onların hayatın tam ortasında olmalarını istiyoruz ve bu yönde etkinlikler düzenliyoruz. Gerçekleştirilen kermesten elde edilen gelir ile de yeni etkinliklerin temellerini atmış oluyoruz. Bizlere destek veren tüm dostlarımıza teşekkür ediyoruz" dedi.

Kermese ev sahipliği yapan Zeka Küpleri Kreşi sahibi ve kermes organizatörlerinden Özlem Malıçok ise "Dernekten gelen talebe duyarsız kalamazdık. Bu tür etkinliklere her bir bireyin destek vermesi gerekmekte. Otizmin farkına varalım" ifadesini kullandı. Kermes organizatörlerinden Mine Merdan da kermese gerek stand açarak katılan gerekse gelerek yaptıkları alışveriş ile derneğe destek olan katılımcılara teşekkür etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X