Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

VİZE SINAVI CUMA NAMAZINA DENK GELDİ

AKDENİZ Üniversitesi (AÜ) Rektörü Prof. Dr. Mustafa Ünal, kendisine twitter’dan ulaşarak vize sınav saatiyle Cuma namazı saatinin çakıştığından yakınan bir öğrencisine düzenleme sözü verdi.

VİZE SINAVI CUMA NAMAZINA DENK GELDİ
VİZE SINAVI CUMA NAMAZINA DENK GELDİ admin
Bu içerik 305 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Geçtiğimiz günlerde AÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa Ünal, sosyal medya hesabı twitter’dan kendisine ulaşan AÜ öğrencisi Baran Elbir’in yardım isteği karşısında, 92.60 TL’lik cep telefonu faturasını ödemiş, öğrencisine destek olmuştu. Prof. Dr. Ünal’ın bu hareketi sosyal medyada ve haberlerde geniş yer bulmuş, birçok sosyal medya kullanıcısı tarafından olumlu karşılanmıştı. Olayın ardından öğrencileriyle bir aile gibi olduğunu belirten Prof. Dr. Ünal, kendisine ulaştırılan her soruna çözüm bulduğunu söylemişti.

 

VİZEYE CUMA NAMAZI AYARI

 

Prof. Dr. Ünal. bugün twitter’dan kendisine yapılan yeni bir çağrıyı yanıtsız bırakmadı. AÜ İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü öğrencisi ‘Göksel Muhammed’ kullanıcı adlı öğrenci, Prof. Dr. Ünal’a “Hocam, size durumumuzu açıklamak istiyoruz. Vize sınavımız ile Cuma namazımız çakışıyor. Bu konuda sizden yardım istiyoruz" diye paylaşımda bulundu.

 

Öğrencisinin paylaşımını değerlendiren Prof. Dr. Ünal, “Bu konuda gereken değişiklik yapılıyor. Allah kabul etsin" diye karşılık verdi. Olumlu yanıt alan öğrenci ise “Hocam Allah sizden razı olsun" diyerek teşekkür etti. 

 

Prof. Dr. Ünal ve öğrencinin paylaşımları kısa sürede çok sayıda kullanıcı tarafından paylaşıldı.

 

YARIM SAATLİK ERTELEME YAPILDI

 

AÜ Rektörlüğü, İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü'nde 31 Mart Cuma günü saat 13.30'da yapılacak sınavın yarım saat ileriye ertelenerek saat 14.00'te gerçekleştirileceğini bildirdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X