Advert
Advert Advert
Advert

Muratpaşa Belediyesi, Cumhuriyet’in ilanının 94’üncü yıl dönümü için yine yeniden Cumhuriyet Meydanı’nda kutlamak için tüm hazırlıklarını tamamlandı.

admin
Bu içerik 251 kez okundu.
Advert

Kutlamalara sayılı günler kala Cumhuriyet coşkusu, Tekelioğlu Caddesi ve belediye hizmet binasının dev Türk Bayrakları ve Atatürk posteriyle donatılmasıyla yaşanmaya başladı.

FENER ALAYI VE KONSER

Muratpaşa Belediyesi; 28 Ekim Cumartesi günü gerçekleştirilecek Cumhuriyet Bayramı kutlamaları için tüm hazırlıklarını tamamladı. Kutlamalar, Cumartesi Saat 18.00’de Konyaaltı Varyantı’ndan fener alayıyla başlayıp Cumhuriyet Meydanı’nda Bulutsuzluk Özlemi ve Sümer Ezgü konseriyle devam edecek.

TÜRK BAYRAKLARI VE ATATÜRK POSTERLERİ

Hazırlıklar kapsamında, Muratpaşa’da Cumhuriyet Bayramı’nın coşkusu yaşanmaya başladı. Her ulusal bayramda olduğu gibi kentin en işlek caddelerinden Tekelioğlu, dev Türk Bayrakları ve Atatürk posterleriyle donatıldı. Türkiye Cumhuriyeti’nin ‘En Büyük Bayramı’ için belediye hizmet binası da özel olarak hazırlandı. Hizmet binasının Kent Meydanı, cadde ve sokaklara bakan tüm yüzeylerine Türk Bayrakları ve Atatürk posterleri asıldı.

BAŞKAN UYSAL’DAN DAVET VAR

Cumhuriyet Bayramı’nın önemine dikkat çeken Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, “Bir medeniyet projesi olan Cumhuriyetimizi, altını çize çize, her defasında meydanlarda kutlamak hepimizin vatan borcudur, insanlık borcudur. Bütün komşularımızı, Konyaaltı Varyant’tan başlayacak fener alayımıza ve Cumhuriyet Meydanı’ndaki kutlamalarımıza davet ediyorum” dedi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X