Advert
Advert Advert
Advert

Türk Dünyası 3. Gazeteciler Şurası’nda XL Magazin ve Female Dergilerine Büyük İlgi Türkiye Gazeteciler Cemiyetleri Basın Vakfı, “Türk Dünyası 3. Gazeteciler Şurası”nı, bu yıl Türk Dünyası Kültür Başkenti unvanını taşıyan Kazakistan’ın Türkistan şehrinde gerçekleştirdi.

admin
Bu içerik 281 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Türk Dünyası 3. Gazeteciler Şurası’nda XL Magazin ve Female Dergilerine Büyük İlgi

Türkiye Gazeteciler Cemiyetleri Basın Vakfı, “Türk Dünyası 3. Gazeteciler Şurası”nı, bu yıl Türk Dünyası Kültür Başkenti unvanını taşıyan Kazakistan’ın Türkistan şehrinde gerçekleştirdi.

Gazeteciler Cemiyetleri Basın Vakfı’nın organize ettiği; Türkiye Gazeteciler Federasyonu(TDGF), Türk Dünyası Gazeteciler Federasyonu(TDGF), Anadolu Spor Gazetecileri Derneği ve Anadolu’daki meslek kuruluşlarının destek verdiği, “Türk Dünyası 3.Gazeteciler Şurası”, bu yıl Türk Dünyası Kültür Başkenti unvanını taşıyan Kazakistan’ın Türkistan şehrinde gerçekleştirildi.

Ahmet Yesevi Üniversitesi'inde 26-29 Ekim 2017 tarihleri arasındaki etkinlikte, Türkiye'deki 51 ilde yayınlanan gazete ve dergilerden oluşan Basın Sergisi'nde yer aldı.

Antalya'da yayınlanan yerel gazeteler ve dergilerin de yer aldığı Türk Dünyası 3. Gazeteciler Şurası’nda dergilerimiz de herkes tarafından büyük beğeni topladı.

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X