Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

ANTALYA, KİEV FUARINDA TANITILDI

Ukrayna’nın başkenti Kiev’deki UUTT-23’üncü Ukrayna Turizm ve Seyahat Fuar’ında Antalya Tanıtım A.Ş. tarafından oluşturulan ‘Antalya Destination’ standı yoğun ilgi gördü.

ANTALYA, KİEV FUARINDA TANITILDI
ANTALYA, KİEV FUARINDA TANITILDI admin
Bu içerik 429 kez okundu.
Advert

Ukrayna'da başlayan fuarın açılışına Kültür ve Turizm Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Baki Alkaçar, Kiev Büyükelçisi Yönet Can Tezel, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Davut Çetin, Başkan Yardımcısı Yusuf Hacısüleyman, TÜROFED Başkanı Osman Ayık, Başkan Yardımcısı Sururi Çorabatır, AKTOB Başkanı Erkan Yağcı, ATAV Başkanı Nizamettin Şen, Antalya Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı İbrahim Evrim, ICF Airport Antalya Yönetim Kurulu Üyesi Yaşar Döngel, Antalya İl Kültür ve Turizm Müdürü İbrahim Acar başta olmak üzere çok sayıda Antalyalı turizmci katıldı.

 

Türkiye standının açılışını yaptıktan sonra Antalyalı turizmcilerle buluşan Müsteşar Yardımcısı Alkaçar, Ukraynalı turist sayısının artması ve iki ülke arasındaki ilişkileri geliştirmek için çalıştıklarını belirterek, "Bu fuara Türkiye olarak büyük bir stantla katılımımız da bunun bir göstergesi" dedi. 

 

Kiev Turizm Departmanı Başkanı Anton Taranenko da Antalya standını ziyaret ederek, Antalya heyetiyle bir görüşme yaptı. Taranenko, Antalya'nın turizm aktörlerini ve iş dünyası temsilcilerini Kiev'de konuk etmekten son derece mutlu olduklarını söyledi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X