Advert
Advert Advert
Advert

Odak Group tarafından hayata geçirilen Agora Antalya Alışveriş ve Eğlence Merkezi, seçkin yerli ve yabancı markaları, gurme restoranları, sinema salonları, eğlence merkezi ile 17 Kasım’da “Merhaba Antalya” diyor.

admin
Bu içerik 495 kez okundu.
Advert

Adını Antik Çağ’daki Anadolu Medeniyetlerinde; çarşı, pazar, ticaret yeri anlamına gelen ‘AGORA’dan alan Alışveriş Merkezilerinin 3. yatırımı olan Agora Antalya Alışveriş ve Eğlence Merkezi ülkenin en önemli turizm merkezi olan Antalya’da ziyaretçileri ile buluşuyor.

Agora Alışveriş Merkezi Zincirlerinin İlk Halkası İzmir’de!

İlk olarak 14 Mart 2003 tarihinde İzmir'de hizmete giren Agora Alışveriş Merkezi; adını Antik Çağ'daki çarşı, pazar, ticaret yeri anlamına gelen `AGORA` dan almıştır. 2003 yılındaki açılışından bu yana müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmetin öncüsü olan Agora Alışveriş Merkezi, İzmir bölgesinde moda ve eğlence anlayışının en dinamik ve yenilikçi adresidir. 10 Eylül 2008'de müşterilerinin ve yatırımcı markalarının talebiyle büyüyen Agora'da; mağaza sayısı 85'den 178'e, mağaza alanı 13.700 m2 den 30.000 m2 ye, kapalı alan 41.000m2 den 90.000 m2 ye, kapalı otopark kapasitesi 1100 araçtan 2100 araca çıkartılmıştır.

30 yılı aşkın inşaat tecrübeleri, 12 yılı aşkın alışveriş merkezi geliştirme ve yönetim bilgilerini birleştirerek, perakende sektörünün önde gelen, yenilikçi markalarıyla İzmir’de süregelen iş ortaklığını Adapazarı’nda da devam ettirmeyi hedefleyerek 28 Mayıs 2015'te Agora Alışveriş Merkezleri'nin 2. halkası olan Agora Adapazarı Alışveriş Merkezi Sakarya'da açılmıştır.

Agora Adapazarı Alışveriş Merkezi; giyimden aksesuara, kozmetikten ev tekstiline, müzik-kitaptan elektroniğe, hizmetten büyük mağazalara, sinemadan oyuncağa ve eğlenceye kadar birçok alternatifi beğeniye sunmaktadır.

Dünya Markaları Agora’da, Agora Artık Antalya’da…

Giyimden aksesuara, kozmetikten ev tekstiline, kitaptan teknolojiye kadar Türkiye pazarında yer alan yerli ve yabancı markaları Antalya tüketicisi ile buluşturacak olan Agora Antalya Alışveriş ve Eğlence Merkezi kentin yeni cazibe merkezi olmaya aday. Yaklaşık 2.000 kişiyi istihdam edecek olan Agora AVM bölgenin en büyük alışveriş merkezi olma özelliği taşırken en son teknolojiyi içeren alanları ile şehrin yeni gözdesi olacak.

Antalyalılar tarafından merakla beklenen Ikea ise 2018’in ilk yarısı pek çok ulusal ve uluslararası marka ile birlikte konuklarını ağırlamaya başlayacak

Odak İnşaat Mühendislik, Madencilik San ve Tic A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Necdet Gürcan Oral; 30 yılı aşkın inşaat tecrübelerini, 15 yıllık alışveriş merkezi geliştirme ve yönetim bilgileri ile birleştirerek, perakende sektörünün önde gelen, yenilikçi markalarıyla İzmir ve Sakarya’daki iş ortaklıklarını Antalya’da da devam ettirmeyi hedeflediklerini belirtti. Oral, 17 Kasım 2017 tarihi itibariyle Türkiye pazarında yer alan yerli ve yabancı markaların başarılı karmasıyla, Antalya hedef kitlesinin isteklerine cevap vererek, Antalya’ya merhaba diyeceklerini vurguladı.

Kentin Yeni Eğlence Merkezi

15 yıllı aşkın alışveriş merkezi yönetimi tecrübesini İzmir ve Sakarya illerinde sürdüren Agora, bölgelerinin en dinamik, en tercih edilen ve en yenilikçi adresi olmaya devam ediyor. Birbirinden seçkin yüzlerce markanın yer alacağı Agora Antalya Alışveriş Merkezi’nde, 7’den 70’e tüm ziyaretçilerin keyifli zaman geçirebileceği Interacvite spor ve macera video oyunları ile Bandit Ekspres, Ghost Busters gibi dünya çapında ilgi gören pek çok oyunun yer aldığı 1000 m²’lik Agora Eğlence Merkezi, son teknolojiye sahip dijital sinema makineleri, Atmos ses sistemleri ve konforlu koltuklar ile hazırlanmış 3 bin 440 m² alanda 8 sinema salonu, en eğlenceli sporlardan biri olan bowling için özel olarak dizayn edilmiş 800 m²’lik Agora Bowling Salonu da bulunuyor.

Gürcan Oral; Agora Antalya Alışveriş Merkezi’nin konumuna dikkat çekerek, hızlı kalkınması ve turizm potansiyeli ile Antalya’nın Türkiye’nin en dinamik şehirlerinden biri olduğunu dile getirirken aynı zamanda alışveriş merkezinde ve açılan mağazalarda çalışacak personellerle kentin istihdamına da katkı sağlayacaklarını belirtti.  Oral, Agora Antalya Alışveriş Merkezi ile şehrin modern ve yenilikçi yüzünü yansıtan bir alışveriş merkezi olmasını amaçladıklarını” ifade etti.

 

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X