Advert
Advert Advert
Advert

Muratpaşa Belediyesi; geleneksel çarşılarda koruma temasıyla 25'inci kez kapılarını açan YAPEX Yapı, İnşaat ve Restorasyon Fuarı'nda Antalya’nın kültür mirası varlığı olarak Kaleiçi’ni taşıdı.

admin
Bu içerik 223 kez okundu.
Advert

Kaleiçi evi, Yivli Minare ve Üçkapılar

Yapex Yapı ve Restorasyon Fuarı, 25’inci kez ziyaretçilerini bekliyor. ANFAŞ EXPO Center'da 15-18 Kasım tarihlerinde açık kalacak olan fuara Muratpaşa Belediyesi de katıldı. Muratpaşa Belediyesi, YAPEX Yapı, İnşaat ve Restorasyon Fuarı'na; Kaleiçi evi, UNESCO Dünya Kültür Miras Geçici Listesi’ne kabul edilen Yivli Minare ve Üçkapılar replikaları ile Kaleiçi’ni taşıdı.

Cephaneci, konukları ağırladı

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’ın, hortumdan zarar gören Kumluca, Finike ve Demre ilçelerinde olması nedeniyle, Başkan Vekili İbrahim Cephaneci evsahipliği yaptı. Muratpaşa Belediye Başkan Vekili Cephaneci; Tarihi Kentler Birliği ve Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel ve diğer konukları, 90 metrekarelik alanda kurulan Kaleiçi konseptli Muratpaşa Belediyesi standında ağırladı.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X