Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

BAGEV GENEL KURULU YAPILDI

Batı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme Vakfı (BAGEV) Genel Kurulu Antalya Ticaret Borsası (ATB) Ev Sahipliğinde Yapıldı

BAGEV GENEL KURULU YAPILDI
BAGEV GENEL KURULU YAPILDI admin
Bu içerik 402 kez okundu.
Advert

BAGEV´in genel kuruluna ATB Başkanı Ali Çandır, Burdur Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı (BUTSO) Yusuf Keyik, Kumluca Ticaret ve Sanayi Odası (KUTSO) Başkanı Murat Hüdavendigar Günay, Isparta Ticaret Borsası (ITB) Başkanı Ahmet Adar ve Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO) Başkanı Ahmet Boztaş, Deniz Ticaret Odası (DTO)Antalya Şube Başkanı Bekir İnanç Kendiroğlu, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Hüseyin Barut, Antalya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Bedrullah Erçin, Akdeniz Belediyeler Birliği Genel Sekreteri Süreyya İşeri, Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi Banu Okan Kavukçu, BAKSİFED Başkanı Ali Eroğlu, ANSİAD Başkanı Abdullah Erdoğan katıldı.

 

 

Divan başkanlığına ANSİAD Başkanı Abdullah Erdoğan´ın seçildiği genel kurulda, 2016 faaliyet raporu okundu. Denetim kurulu raporunun okunmasının ardından 2017 bütçesi üyelerin onayından geçti.Genel Kurulda BAGEV yönetimine ATB, ATSO, KUTSO, DTO, ITB, BUTSO, MATSO seçildi. Yönetim, yapılacak ilk toplantıda görev dağılımı gerçekleştirecek.

 

BATI AKDENİZ´İN POTANSİYELİ HAREKETE GEÇİRİLMELİ

BAGEV Başkanı Ali Çandır, bölgenin ciddi bir ekonomik potansiyele sahip olduğunu belirterek, bunun harekete geçirilmesi gerektiğini kaydetti. Çandır, Burdur Isparta, Antalya kadar ilçe oda ve borsalarının da önemine dikkati çekerek, "İlçelerin çalışmalara aktif katılımıyla daha ciddi bir sinerji yaratırız" diye konuştu. 

Başkan Çandır, BAGEV´in bölge ve illerle ilgili konut sayısından açılan kapanan şirket sayısına kadar bütün verileri paylaştığını belirterek, "Elimizde ciddi data var, bunları sizlerle paylaşmak isteriz" dedi. Çandır, mütevelli heyet üyelerine teşekkür etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X