Advert
Advert Advert
Advert

Hayalleri Gerçeğe Dönüştüren, Agora Alışveriş Merkezi Antalya’ya “Merhaba” dedi.

admin
Bu içerik 738 kez okundu.
Advert

Odak Grup tarafından yapımı tamamlanan Agora Antalya Alışveriş Merkezi protokol üyeleri ve değerli Antalyalılar ile kapılarını açtı.Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Süleyman Acar, Kepez İlçe Kaymakamı Hamdullah Suphi Özgödek, İl Emniyet Müdürü Celal Uzunkaya, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Kepez İlçe Emniyet Müdürü Murat Baz, basın sektörünün temsilcileri ve çok sayıda vatandaşın katılım gösterdiği açılış saat 11:30’da gerçekleşti.

 AGORA Alışveriş Merkezi açılış konuşmasını yapan Odak Grup Yönetim Kurulu Başkanı Gürcan Oral, “Birbirinden farklı dünya markalarını burada topladık. Turizm kenti Antalya’da böylesine güzel bir yatırım yapmanın haklı gurunu yaşıyoruz. Türkiye’de etkin olan markaların birçoğunu alışveriş merkezimizin çatısı altında buluşturduk. İşletmesi tarafımızca yapılan eğlence merkezi, bowling salonu ve Agora Sinemaları en son teknoloji ile hazırlandı ve ziyaretçilerimizin hizmetine sunuldu. İnşaatımız tamamlandığında İkea’nın da açılmasıyla Agora Antalya AVM, Ege ve Akdeniz’in en büyük alışveriş merkezi olacak.  2000’den fazla kişiye istihdam sağlayacağız. İş ortaklarımıza, her konuda desteğini esirgemeyen Kepez Belediye Başkanı Sayın Hakan Tütüncü’ye ve emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. Agora Alışveriş Merkezi Antalya’ya hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Yönetim Kurulu Başkanı Gürcan Oral’ın konuşmasının ardından Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, yaptığı konuşmada, “Antalya’ya bu yatırımı yapan Odak Grup nezdinde Sayın Gürcan Oral’a teşekkür ederim. Böyle yatırımlar, güzel Antalya’mız ve ülke ekonomimiz için çok değerli” diye konuştu.

Agora Antalya Açılışa Özel Renkli Etkinliklere Ev Sahipliği Yaptı

Protokol eşliğinde gerçekleşen kurdele kesim töreni sonrasında, konuklar müzisyenler ve renkli kortejler eşliğinde Agora Antalya Alışveriş Merkezi’nigezdi. Protokol,  kokteyl daveti sırasında konuklar keyifli sohbetlerde bulundu. Açılış etkinlikleri kapsamında beyaz kortej ekibinde yer alan jonglörler, müzisyenler ve tahta bacaklar görsel şovlarıyla Agora Antalya’ya renk katarken; ziyaretçiler MirrorBooth, Canlı Heykeller ve Havada Duran Adam etkinliklerinde eğlenceli vakit geçirdiler.

Antalyalıların ve yabancıturistlerin yoğun ilgisi ile gün boyu süren etkinlikler renkli görüntülere sahne oldu. Semih Kerpiççiler ve Orkestrası Konseri ile ziyaretçilerin kulağının pası silinirken, ayrıca gün boyu devam eden, Latin Dans, İllüzyon Gösterileri ve CirqueAfrica Dans Gösterileriilgiyle izlendi. Gün sonunda ise müziğin sevilen ismi Ayla Çelik, Mini Konser ve İmza Günü Etkinliği ile Antalyalılarla buluştu. En popüler şarkılarından biri olan “Bağdat”başta olmak üzere şarkılarını Antalyalılarla hep birlikte söyleyen Ayla Çelik, mini konserden sonra imza kartlarını dağıtarak fotoğraf çektirdi. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X