Advert
Advert Advert
Advert

Dikiş makinesinin mucidi Singer, sosyal sorumluluk projeleri ile de sık sık adından söz ettiriyor. Güçlü marka, bu kez Bir Dilek Tut Derneği ile birlikte “Singer ile Her Destek, Gerçekleşen Bir Dilek” projesine imza atıyor.

admin
Bu içerik 339 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Hayati tehlikesi bulunan hastalıklarla mücadele eden çocukların hayallerini gerçekleştirmek amacıyla hayata geçen projeye Ahu Orakçıoğlu, Ayşe Kucuroğlu, Oyuncu Ayşe Tolga, Sanatçı Bengü, Derin Talu, Ezra & Tuba Çetin kardeşler, Gamze Karaman, Mert Vidinli, Oyuncu Naz Elmas ve Sunucu Özlem Yıldız gibi isimler de destek veriyor. Proje, Happily Ever After’da gerçekleşen bir davetle duyuruldu.

11 ünlü isimden çok özel patch tasarımları…

Ahu Orakçıoğlu, Ayşe Kucuroğlu, Ayşe Tolga, Bengü, Derin Talu, Ezra & Tuba Çetin, Gamze Karaman, Mert Vidinli, Naz Elmas ve Özlem Yıldız; “Singer ile Her Destek, Gerçekleşen Bir Dilek projesi için çok özel patch tasarımları hazırladı. Birbirinden güzel ve keyifli patch tasarımları, markanın singer.com.tr adresinden satışa çıkarılacak. Elde edilen gelir ise Bir Dilek Tut Derneği’ne aktarılarak çocukların dileklerini gerçekleştirmek üzere kullanılacak.

Projenin duyurusu ünlü isimlerin katılımı ile yapıldı…

“Singer ile Her Destek, Gerçekleşen Bir Dilek projesine tasarımlarıyla destek olan tüm ünlü isimlerin katılım sağladığı bir basın daveti ile duyuruldu. Singer Genel Müdürü Sinem Kınran Parlak ve Bir Dilek Tut Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Lize Karaboğa kürsüye gelerek proje ile ilgili görüşlerini aktardılar. Organizasyon; projeye destek veren isimlere plaketlerinin takdim edilmesi ile sona erdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X