Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

Kadın patronların işlerini geliştirmeye yönelik bilgi ihtiyacını karşılama ve onları ilham veren başarılı iş kadınlarıyla bir araya getirme hedefiyle TEB Kadın Akademisi’ni başlatan TEB, yeni buluşmasını TOBB Antalya Kadın Girişimciler Kurulu işbirliğiyle 28 Mart Salı günü Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Atatürk Konferans Salonu’nda gerçekleştirdi.

admin
Bu içerik 459 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Atso Bünyesinde çalışmalarını yürüten,TOBB Antalya Kadın Girişimciler Kurulu İl Başkanı Serap Kocaoğlu, Kadın Girişimciliğini desteklemek, girişimcilik kültürünün arttırılması, kadın girişimci adaylarını cesaretlendirmek üzere bir çok projeler geliştiriyor ve uyguluyoruz. Eğitim programlarımız, mentörlük desteklerimiz, ürün ve hizmetlere marka değeri kazandırmak, marka değerinin korunması, değişen ekonomide inovasyon bilincinin arttırılması  yönünde çalışmalarımızı devam ettiriyoruz.

Değişen ekonomik koşulara ayak uydurmak  ve sürdürülebilir girişimciliğin sağlanmasının    nakit akışını iyi yönetmek, inovasyon, stratejik yönetim ile büyümek, e-ticaretin önemi ve doğru kullanımı, pazarlama ve iş geliştirme stratejilerinin iyi yönetilmesi ile doğru orantılı olduğunu biliyoruz.

Bu amaçla bilgi desteği sağladığımız çalışmalar kapsamında Kadın Girişimcilere, yöneticiler ve girişimci adaylarına yönelik  TEB KADIN AKADEMİ işbirliği ile gerçekleştireceğimiz eğitim ve Atölye çalışması ile, girişimcilerin patonsiyellerine açığa çıkarmalarına network kurmalarına danışmanlık desteği almalar almaları amacı ile destek olmayı hedefliyoruz.

Kurul olarak, Mart Ayı etkinliklerimiz kapsamında  üniversite öğrencilerine, kırsala, kültür ve sanata, öncü kadınlarımız anmaya yönelik etkinliklerimizi gerçekleştirdik. Bugünkü etkinlik ile

Kadın Girişimcilere, yöneticelere ve girişimci adaylarına yönelik çok değerli bilgileri paylaşmış olduk.

Yüksek katılım ve verimli geri dönüşler aldığımız etkinliğimizde,
Nakit akışının, e-ticaretin, inovasyonunun, değişim ve dönüşümün yönetiminde başarının ip uçları konulu konferans ve workshop içerikleri ile değerli bilgileri paylaşan,
TEB KOBİ Bankacılığı Pazarlama ve İş Geliştirme Direktörü Simla Ünal'a, GittiGidiyor Pazarlama Direktörü Feyza Dereli Fedar'a, workshop atölye çalışması ile ActionCOACH Türkiye Kurucu Ortağı İşletme Koçu Ayşegül Akşak'a ve etkinliğimize katılan tüm konuklarımıza kurulumuz adına teşekkür ederiz.

TEB KOBİ Bankacılığı Pazarlama ve İş Geliştirme Direktörü Simla Ünal, “Kadın işgücünün kıymeti ülkemizde her geçen gün artıyor. Girişimcilik bilinci ve ruhu arttıkça kadın KOBİ ve girişimcilerimizin sayısının da arttığını gözlemliyoruz. Biz ülkemizin potansiyelinin çok daha yüksek olduğu inancıyla Kadın Bankacılığı alanında çalışmalarımızı ara vermeden sürdürüyoruz. Türkiye’de TEB Kadın Bankacılığı ile kadın patronlara odaklanarak onların iş hayatındaki ihtiyaçlarını bütünlüklü bir hizmet anlayışıyla ele almayı ve tamamen kendilerine özel çözümler geliştirmeyi amaçlıyoruz. Kadın patronların iş hayatındaki varlıklarını güçlendirmek üzere hayata geçirdiğimiz TEB Kadın Akademisi ile şimdiye kadar 19 farklı etkinlik düzenledik. Bugün de TEB Kadın Akademisi’nin 20’ncisini Antalya’da gerçekleştirmekten mutluluk duyuyoruz” dedi.

Etkinlikte GittiGidiyor Pazarlama Direktörü Feyza Dereli Fedar Antalyalı kadın patronlara e-ticarette başarılı olmanın yollarını anlattı. Etkinlik, “Stratejik Yönetim ve Büyüme Atölyesi” ile devam etti.

Gittigidiyor olarak TOBB Antalya Kadın Girişimciler Kurulu’nun daveti ile Antalya’lı kadın girişimcilerle  birarada olmaktan mutluluk duyduğunu belirten Fedar, kadın e-ticarette başarılı olmanın gerkliliklerine değinerek satışlarda doğru fiyatlandırma, zengin görsellik, müşteri odaklı anlayış ve sağlam altyapının öneminin altını çizdi. Fedar ayrıca Gittigidiyor olarak 2017 de odaklarında kadınlar olduğunu ve destekleme çalışmaları yaptıklarını ve TOBB Antalya Kadın Girişimciler Kurulu’nun etkin çalışmalarına tanık olduklarını ifade ederek önümüzdeki günlerde Antalya işbirliği ile kadın girişimcilere yönelik proje’yi Antşay’dan başlatarak tüm illere yaymak istediklerini belirtti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X