Advert
Advert Advert
Advert

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, 24 Kasım Öğretmenler günü nedeniyle Yeniköy mahallesinde bulunan Mustafa-Ayten Aydın Anadolu Lisesinde öğretmenlerle bir araya geldi. Emekli öğretmen olan Meclis üyesi Ramazan Bahşi ile birlikte Anadolu lisesini ziyaret eden Başkan Genç’i Okul Müdürü Hasan Bahşi karşıladı.

admin
Bu içerik 319 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Öğretmenler odasına giderek eğitimcilerin 24 Kasım Öğretmenler gününü kutlayan Belediye Başkanı Turgay Genç, “Dünyanın en kutsal mesleği olan Öğretmenlik mesleğini büyük özveri, sabır ve emekle yapan, geleceğimiz olan gençleri topluma hazırlayan, sağlıklı ve bilinçli nesiller yetiştiren sizlerle bir arada olmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Bende eğitimci bir aileden geliyorum ve hepinizin bildiği gibi benim eşimde bir öğretmen. Bu gururu ve mutluluğu sizlerle paylaştığım için çok onurluyum” dedi.

Belediye Başkanı Turgay Genç, Döşemealtı Belediyesi olarak ilçe de ki eğitim kurumlarına imkanlar doğrultusunda önemli destekler verdiklerini bundan sonra da aynı şekilde katkı vermeye devam edeceklerini söyledi.

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç tarafından hazırlatılan hediyeler ilçede bulunan tüm okullardaki öğretmenlere verilirken, Meclis üyesi Ramazan Bahşi’de Karaman Perge Rotary İlköğretim okulunda düzenlenen öğretmenler günü etkinliğine katıldı. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X