Advert
Advert Advert
Advert

Deepo Outlet Alışveriş merkezi 8 .Türk ve Rus Dostluk Festivali’ni organize etti. Kültürlerarası paylaşımı yansıtan festival bu yıl da Deepo Alışveriş merkezinin aktivite alanında 1 Aralık Cuma ve 3 Aralık Pazar günleri arasında düzenlendi. Yerli ve yabancı birçok davetlinin katıldığı festivalde birbirinden eğlenceli etkinlikler yer aldı.

admin
Bu içerik 257 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Festivalin açılışı Antalya Büyükşehir Belediyesi Mehteran Korteji ve Bandosu’nun konseri ile gerçekleşti. Festivalde dünyaca ünlü T.E.T. dans grubunun akrobasi gösterisi izleyenler keyifli anlar yaşadılar İkinci gün Türk ve Rus çocukları yetenek yarışması düzenlendi. Güzel sanatlar ve dans eğitmenlerinden oluşan jüri yetenekli çocukları seçti, dereceye giren çocuklar ödüllendirildi. Sihirbazın çocuklar için sahnelediği gösteri büyük ilgi çekti. Rusya Sanat ve Kültür Derneği katkılarıyla Ressam Victoria Özkan eserlerini ilk kez festivalide sergiledi. Serginin açılışını Rus Konsolosu Rogoza Oleg Vasilyevich gerçekleştirdi.

Gençlik orkestraları büyük beğeni topladı

Üçüncü gün Kepez Belediyesi Çocuk ve Gençlik Senfoni Orkestrasının konseri ile başladı. Engin Beslek şefliğinde Türk Sanat Müziğinin seçkin eserlerini icra eden grubu izleyenler keyifli anlar yaşadılar, minik kemancılara ise hayran oldular. Ardından Rus Sanat ve Kültür Derneği’nin minik üyeleri geleneksel Rus dansından örnekler sundular. Kapanış konserinde Muratpaşa Belediyesi Belediyesi Gençlik Orkestrası ve konuk sanatçı Alper Kuş sahne aldı. Furkan Üstündağ şefliğinde popüler müziklerle izleyicileri coşturan orkestra nostaljik film müziklerinden potpuri yaptılar. Bir buçuk saat sahne performansı sergileyen 44 genç müzisyen konser sonunda büyük alkış aldı.

Deepo Outlet tarafından organize edilen 8. Dostluk Festivali Antalya Büyükşehir Belediyesi, Rus Sanat ve Kültür Derneği, Muratpaşa Belediyesi, Kepez Belediyesi ile bünyesinde Rus ve Türk kökenli çalışanların bulunduğu kuruluşların destekleriyle düzenlendi. Her yıl olduğu gibi bu yılda Ruslar, Antalya’da yaşamanın mutluluğunu bu coşkulu festivalde bir kez daha paylaştılar. 8.kez Deepo Outlet Center’da organize edilen festivale katılmaktan duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

Festivalin öncüsü Deepo Outlet hakkında

Müşteri servisi, otobüs ve tramvay ile ulaşım imkânları bulunan alışveriş merkezine yapımı tamamlanan ve tramvay yolu üzerinde bulunan alt geçit ile Antalya şehir merkezinden kolayca ulaşılabilmektedir.

Deepo Outlet Alışveriş Merkezi Torun Alışveriş Merkezleri Yatırım A.Ş’ nin yatırımlarından biridir. 2004 yılında kurulan Deepo Outlet Alışveriş Merkezi, 365 gün fabrika fiyatlarıyla indirimleri, bünyesindeki 90 mağaza, Restaurant-Cafeleri, Cinetech Sinemaları, Go- Kart alanı, 2500 araçlık açık/kapalı otopark, çocuklar için oyun alanı ile yerli ve yabancı müşterilerine eşsiz bir hizmet sunmaktadır.

Düzenlediği aktivitelerle bir yaşam merkezi de olmayı misyon edinmiş olan Deepo AVM, 7’den 77’ye her kesimden insan için önemli bir buluşma noktasıdır. Ticari anlamda elde ettiği başarıyı sosyal aktivitelerle de perçinleyen Deepo Outlet Alışveriş Merkezi, on binlerce insanın hayatında önemli bir yer tutmaktadır.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X