Reklamı Geç
Advert
Advert

Türkiye Fütüristler Derneği Onursal Başkanı Alphan Manas, YÖRSİAD’ın (Yörük Sanayici ve İş Adamları Derneği) Ocak Ayı Olağan Toplantısına katılarak iş adamları ile buluştu.

admin
Bu içerik 701 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Hotel SU’da gerçekleşen toplantıya iş adamları büyük ilgi gösterdi. Toplantıya Organize Sanayi Bölgesi Başkan Yardımcısı Fatih İncir, KETOB Başkanı Tayyar Gül, ANTİMDER Başkanı İsmail Volkan, ANTİKAD Başkanı Leman Sedef Tuna, Macaristan Fahri Konsolosu Bekir Bülent Özsoy,Rus Kültür Derneği Başkanı İrina Balcı,Akdeniz Üniversitesi AKGİM Genel Müdürü Gürhan Yalçın, Makine Mühendisleri Odası Başkanı Ayşe Hamamcıoğlu, YÖRKAM Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Bakır ile YÖRSİAD üyeleri katıldı.

Her geçen gün üye sayısını arttıran YÖRSİAD’ın bu ayki yeni üyeleri de Hakan Çıngı, Zeki Yıldırım, Vakkas Şahin oldu. YÖRSİAD’ın yeni üyelerine rozetleri konuk Alphan Manas tarafından takıldı.

YÖRSİAD Başkanı Semih Beken Ocak ayı toplantısında Alphan Manas’ın toplantılarına katılıp değerli görüşlerini paylaşacak olmasının memnuniyetini dile getirerek, “Sayın Alphan Manas'ı tanımlarken kullanabileceğiniz çok fazla sıfat ve unvan var.  Yatırımcı ve fütürist yönlerini ele aldığımızda bize Alphan Manas, bizlere geleceğe dair güzel fikirler verecektir. Toplantımıza katıldığı için YÖRSİAD adına çok teşekkür ediyorum” dedi. Başkan Beken ayrıca yapılan çalışmaları da YÖRSİAD üyeleri ile birlikte paylaştı.

Toplantıda yaptığı sunum ile yaklaşık bir buçuk saat iş adamlarına seslenen Manas, gelecekte değer yaratmanın ve özgün olmanın önemine dikkat çekti. Manas, YÖRSİAD'ın bu etkinliğinde yer almaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, gösterilen ilgiye teşekkür etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X