Advert
Advert Advert
Advert

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Konyaaltı Belediyesi Uncalı Çocuk Kreşi ve Gündüz Bakımevi’nde öğrencileri ziyaret ederek yeni yılda başarı dileklerinde bulundu.

admin
Bu içerik 231 kez okundu.
Advert

Konyaaltı Belediyesi tarafından hizmete açılan Gürsu ve Uncalı Çocuk Kreşleri eğitim kalitesiyle Antalya’da ailelerin de tercihi haline geldi. Her fırsatta öğrencileri ziyaret eden Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, yeni yıl öncesi Konyaaltı Belediyesi Uncalı Çocuk Kreşi ve Gündüz Bakımevi’nde öğrencilerle bir araya geldi. Her bir sınıfı tek tek gezen Başkan Muhittin Böcek’e öğrencilerde büyük ilgi gösterdi.

Konyaaltı Belediyesi olarak çocukların eğitimine ayrı bir önem verdiklerini kaydeden Başkan Böcek, “Bölgede fırsat buldukça tüm okullarımızı geziyoruz. Amacımız okullarımızın ihtiyaçlarını belirleyip yerinde çözüme kavuşturmak. Bu günde Belediyemizin kreşlerinden olan Uncalı Çocuk Kreşi ve Gündüz Bakımevini ziyaret ediyoruz. Her yaş grubu için ayrı sınıflar, sosyal ve kültürel etkinlikler için solanlar yer alıyor. Çocuklarımızın gözlerinde, bizi aydınlık yarınlara taşıyacak o umut ışığını gördüm. Ben bu nedenle öğretmenlerimize ayrıca teşekkür etmek istiyorum. Geleceğimiz emin ellerde.” dedi.

“Birkaç gün sonra bir yılı daha geride bırakacağız. Yeni bir yıla merhaba diyeceğiz. Her bir yeni yıl yeni umutlarla gelir. Siz çocuklar bizleri umutlandıran en büyük unsurlarsınız.” diyen Başkan Muhittin Böcek, yeni yılın ülkemiz başta olmak üzere tüm dünyaya barış ve huzur getirmesini dilediğini söyledi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X