Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

İBRAHİM SÖZEN GENÇLİK MERKEZİ’NDE ‘’PİNOKYO’’ SAHNELENDİ

Antalya’nın İbradı İlçesi’nde anaokulu öğrencileri Manavgat İbrahim Sözen Gençlik Merkezi’nde sahnelenen ‘Pinokyo’’ adlı çocuk tiyatrosunu izledi.

İBRAHİM SÖZEN GENÇLİK MERKEZİ’NDE ‘’PİNOKYO’’ SAHNELENDİ
İBRAHİM SÖZEN GENÇLİK MERKEZİ’NDE ‘’PİNOKYO’’ SAHNELENDİ admin
Bu içerik 408 kez okundu.
Advert

İbradı Belediyesi tarafından Tiyatro Haftası dolayısıyla düzenlenen etkinlikte İbradı Avni Erdoğan Anaokulu öğrencileri, öğretmenleri ve velileri eşliğinde Manavgat İbrahim Sözen Gençlik Merkezi'nde sahnelenen Pinokyo oyununu izledi. 

 

İbradı Belediye Başkanı Serkan Küçükkuru, tiyatronun eğitimin önemli bir parçası olduğunu belirterek, "İlçemizdeki çocuklarımız sık sık tiyatro izleme fırsatı bulamıyor. Bu nedenle biz de Tiyatro Haftası vesilesiyle öğrencilerimizi Manavgat'a getirerek tiyatroya götürdük. Eğitici ve öğretici bir oyundu. Çocuklarımız çok eğlendi. Miniklerimizin küçük dünyalarına bir güzellik sunabildiysek ne mutlu bize" dedi.

 

İlçede öğrenci ve çocuk odaklı farklı etikliklerin de devam ettiğini vurgulayan Küçükkuru, İbradı Belediyesi Muammer Aksoy Kültür Evi'nde bulunan sinema salonunda da çocuklar için düzenli aralıklarla ücretsiz 3 boyutlu film gösterimlerinin yapıldığını aktardı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X