Advert
Advert Advert
Advert

Netflix, yılbaşına özel hazırladığı ‘erken geri sayım’ videoları ile yılın son gecesinde çocuklarını erkenden yatırmanın yollarını arayan anne babaların imdadına yetişiyor. Yılbaşı geri sayım videoları 26 Aralık Salı gününde itibaren yayında olacak.

admin
Bu içerik 429 kez okundu.
Advert

Netflix, 2014 yılından bu yana sürdürdüğü ‘yılbaşında çocuklar için erken geri sayım’ geleneğini bu yıl da bozmuyor. Herkesin nefesini tuttuğu yılın o en meşhur 10 saniyesi yaklaşırken, Netflix’in özel geri sayım videoları sayesinde hem ufaklıklar eğleniyor hem de ebeveynler saatler 12’yi göstermeden çocukları yatırabiliyor. Böylece çocuklar gözleri uykudan kapansa da gece yarısını beklemek zorunda kalmıyor, büyükler de kendilerine biraz daha vakit ayırabiliyor.

 

Netflix bu yıl, farklı yaş gruplarına hitap eden çocuk programlarından Çok Yaşa Kral Julien, Beat Bugs, Larva, Pororo, Puffin Rock, Skylanders Academy, True ve Gökkuşağı Krallığı, Trol Avcıları ve Kelime Partisi için geri sayım videoları hazırladı. Bu dokuz videoda çocukların en sevdiği kahramanlar, yılın en meşhur 10 saniyesini gece yarısını beklemeden kutlamalarına fırsat tanıyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X