Advert
Advert Advert
Advert

Ergin İzci tarafından 2010 yılında kurulan Beyaz Melekler Sağlık Kabininin Antalya ve Bodrum şube çalışanları yılsonu toplantısı ve yeni yıl partisi için bir araya geldi.

admin
Bu içerik 707 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Kısa zamanda Antalya’da birçok hasta, yaşlı ve bakıma muhtaç kişinin umut ışığı olan Beyaz Melekler Sağlık Kabininin kurucusu Ergin İzci, tam anlamıyla kendini bu işe adamı sağlık gönüllülerinden birisi. Almanya’da doğup büyüyen ve eğitimi orada alan İzci, Çevre ve Antalya insanlarını tanımak için 2 yıl özel hastanelerde hemşirelik yaptıktan sonra kurduğu Beyaz Melekler ile adından sıkça söz ettirmeye devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda Antalya’dan sonra Bodrum şubesinin de açılışını yapan Ergin İzci, yakın zamanda Denizli şubesinin de açılışını yapmaya hazırlanıyor. Antalya ve Bodrum şube çalışanları ile bir araya gelen ve yılsonu toplantısı düzenleyen şirket, çalışanlarına da yeni yıl için sürpriz bir parti düzenledi.

Toplantıya Ergin İzci, Antalya sorumlusu Firuza Cemligil, Bodrum sorumlusu Cansu Kaya Tınaz’da katıldı. Şirket kutlamasının ardından bir mekâna geçen Beyaz Melekler geç saatlere kadar gönüllerince eğlendi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X