Advert
Advert Advert
Advert

Muratpaşa Belediyesi, yeni yıla sayılı günler kala 2018 çocuğun yüzünü güldürüyor.

admin
Bu içerik 274 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Her biri çocukların adına özel hazırlanıp paketlenen yeni yıl hediyeleri 2018 çocuğa ulaştırılacak.

Muratpaşa’da, belediyenin ‘2018 Mutlu Çocuk’ projesiyle çocuklar yeni yıla hediyesiz girmeyecek. Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’nün 2018 Mutlu Çocuk çalışması kapsamında muhtarlıklar, okul aile birlikleri, hemşeri dernekleriyle işbirliği içinde Muratpaşa’nın 56 mahallesinden sosyo-ekonomik durumu kısıtlılık içinde bulunan 2018 çocuk belirledi.

Belirlenen bu çocuklar için yeni yıl hediyeleri alındı. Her biri çocuklarını isme özel hazırlandı, hediye paketi yapıldı. Üzerine Belediye Başkanı Ümit Uysal’ın “Yeni yılın sana ve ailene sağlık, mutluluk ve huzur getirmesi dileğiyle mutlu yıllar” yazılı tebrik kartı da iliştirildi.

Hazırlanan paketler yeni yıl öncesinde dağıtılmaya başlanırken Başkan Uysal da yaklaşık 15 çocuğa yeni yıl hediyelerini belediyede takdim etti.

Başkan Uysal çocuklara yeni yıl hediyelerini vermeden önce onlarla sohbet etmeyi de ihmal etmedi. Çocuklara hayatlarında sanata ve spora muhakkak yer vermeleri tavsiyesinde bulunan Başkan Uysal, bu konuda en ufak bir eksiklik yaşarlarsa gelecekleri yerin Muratpaşa Belediyesi olduğunu söyledi.

Başkan Uysal’ın çocuklarla buluşması, bir Muratpaşa klasiğinin, “Yaşasın sanat, yaşasın spor, yaşasın hayat” sözcüklerinin hep bir ağızdan, yüksek sesle tekrarlanmasıyla sona erdi.  

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X