Advert
Advert Advert
Advert

Muratpaşa Belediyesi’nin 2 nikah memuru Serkan Yörük ve Özgür Topçu, bu kez nikah masasında gelin ve damat için ayrılan yere geçti.

admin
Bu içerik 496 kez okundu.
Advert

Herkesin heyecanla beklediği soruyu sormak ta Belediye Başkanı Ümit Uysal’a düştü.

Yılda 2 bin kişiden fazla ilçe sakinin evlendirme iş ve işlemlerini gerçekleştiren Muratpaşa Belediyesi’nde bu kez farklı bir sevinç vardı.

Evlendirme Memurluğunda görevli 2 nikah memuru 42 yaşındaki Serkan Yörük ve 41 yaşındaki Özgür Topçu, Muratpaşa Belediyesi’nde düzenlenen törenle dünya evine girdi.

Her gün cübbelerini giyip, çiftlere o herkesin heyecanla beklediği “Eş olarak kabul ediyor musunuz?” sorusunu soran çift, bu kez kırmızı halı serili yolda yürüdü, konukların arısından geçerek, nikah masasında gelin ve damat için ayrılan yere geçti. Çift, bugüne kadar binlerce nikaha imza atmalarına rağmen yaşadıkları heyecan dikkatlerden kaçmadı.  

Muratpaşa Belediyesi’nin 2 nikah memuru evlenince, çiftin nikahlarını kıymak da Başkan Uysal’a düştü. Çiftin şahitliklerini ise Yazı İşleri Müdürü Hasan Ali Püskürt, Ruhsat ve Denetim Müdürü Yakup Şahin Sancar, mesai arkadaşları Gülay Kaplan yaptı.

Başkan Uysal, kısa bir konuşmanın ardından beklenen soruyu sordu. Çift, hep kendilerinin sorduğu o soruya bu kez güçlü bir ‘Evet’ diye cevap verirken salondan büyük bir alkış toptu. Başkan Uysal, kıyılan nikahın ardından evlilik cüzdanını Özgür Topçu Yörük’e teslim edip, çifti tebrik etti.      

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X