Advert
Advert Advert
Advert

Konyaaltı Projesini anlatan Şemsettin Tugay, Falezlerin temizlenerek 85 bin metrekarelik yeni bir meydan elde ettiklerini dile getirdi.

admin
Bu içerik 213 kez okundu.
Advert

KAHVALTILI SUNUM

Konyaaltı Projesi’nin tanıtımı yapan Mimar Şemsettin Tugay, “Ormanı daha fazla kullanabilmek amacıyla, eski yapının izlerini muhafaza ederek projemizi oluşturduk” dedi.

Konyaaltı Sanayici ve İş Adamları Derneği'nin, Rixos Downtown Otel'de gerçekleştirdiği toplantıda, "Konyaaltı Projesi" tanıtımı yapıldı. Tanıtıma, Kurucu Başkan İlhami Kaplan, Mimar Şemsettin Tugay ve dernek üyelerinin yanı sıra, Yönetim Kurulu Başkanı İlhami Kaplan, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Salih Peker, Zeki Özen, Sayman Mustafa Öğretmenoğlu, Genel Sekreter Gökçen Deveci katıldı. Mucip Ürger ve ortağı Ali Özer ile birlikte Konyaaltı Sahili Projesi yarışmasına katıldığını ifade eden Şemsettin Tugay, “Beş buçuk ay gibi kısa bir sürede bir milyon metrekarenin planlaması tamamlandı” şeklinde konuştu

KONYAALTI GÖZBEBEĞİ”

Konyaaltı Projesini anlatan Şemsettin Tugay, Falezlerin temizlenerek 85 bin metrekarelik yeni bir meydan elde ettiklerini dile getirdi. Tugay, “Falez meydanı oluşturduk. Falezleri temizlemeye başladıkça merdivenler keşfettik. O merdivenleri, tırmanma aktivitesi olarak kullanabiliriz. Duvarları kaldırıp, arkada ki kumsalla denizi birleştireceğiz. Başarılı olacağımızı düşünüyorum. Olbia meydanı olacak. Burada 700 kişilik açık hava sineması oluşturduk. Önünde büyük bir su çeşmesi var. Yürüyüş alanlarımız, Oyun alanları, Macera Parkuru gibi eğlence merkezlerimiz, Yedi tane büfe ve alışveriş merkezlerimiz olacak. Umarım her şey çok daha güzel olacak” ifadelerini kullandı.

KONYSİAD AİLESİNE TEŞEKKÜRLER”

Tanıtımda konuşma yapan Başkan İlhami Kaplan, "Hepimiz farklı farklı işler yapıyoruz. Bu işlerinizin arasında KONYSİAD’a vakit ayırdığınız için sizlere çok teşekkür ederim. Özetle bu dönemdeki amacımız; uygulanabilir - faydalı projelerde yer alarak bölgemize ve şehrimize katma değer sağlamak olacaktır . Kaldı ki gücümüzün yettiğince ülkemiz için zaruret arz eden her noktada birlikte adım atmak da olacaktır." dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X