Advert
Advert Advert
Advert

Evlilik ve düğün hazırlıkları fuarımız 07-11 şubat 2018 tarihlerinde, Antalya Cam Piramit Fuar Kongre Merkezinde evlenecek olan çiftlere adres olmaya hazırlanıyor. Fuarımız 12 senedir evlenecek çiftlerin düğün öncesi alışverişlerinde yardımcı olmakta ve bu konuda rehberlik etmektedir.

admin
Bu içerik 236 kez okundu.
Advert

Kalitesiyle ve getirdikleri yeniliklerle sektöre öncülük eden,  Gelinlik ve Moda Evleri , Oteller ve Düğün salonları, Ev Tekstili, Takı ve  Mücevher, Mobilya, Davetiye ve Nikah Şekeri, Beyaz Eşya, Çiçekçiler, Düğün Salonları, Züccaciye , Kuaför Güzellik Salonları, Fotoğraf Stüdyoları, Mutfak Banyo Ekipmanları, Ayakkabı Çanta, Çeyiz Firmaları ,Halı ve Dekorasyon Ürünleri ve Organizasyon Firmaları evlenecek çiftlere en güzelini sunmak ve işlerini kolaylaştırmak için bir araya gelecektir.

Bu fuarı görmeden evlenmeyin sloganıyla yola çıkan BİZ EVLENİYORUZ  fuarı evliliğe dair sektöründe öncü 80’e yakın  firmayı tek bir çatı altında 5gün boyunca toplayacak. Fuar hayatı paylaşma kararı alıp evlilik hazırlığı yapan çiftlerin yanı sıra, yaşamda her zaman değişikliğe açık olan ve bu değişikliğe yaşadığı mekanı değiştirerek başlamak isteyen kişilere de büyük kolaylık sağlayacaktır. Ayrıca fuar katılımcısı firmalarımızda her sene fuarımızı ziyaret eden çiftlere özel kampanyalar uyguluyor ve avantajlı imkanlar sunuyor. Biz firma olarak her sene daha iyiyi hedefleyerek yola çıkıyoruz. Bu nedenle geçmiş yıllarda yapılan fuarların hep bir adım önüne geçmeye çalışıyoruz. Bu anlamda geçen sene 18.000 ziyaretçi olduğunu düşünürsek ortalama 20.000 ve üzeri ziyaretçi hedefimizdir.

Antalya merkez ve ilçeleri, Isparta, Burdur ve çevre illerden ziyaretçi gelmesi için davetiye dağıtımı ve reklam çalışmalarımız bu sene de hızla devam etmektedir.12 senedir bizi yalnız bırakmayan firmalarımız ve ziyaretçilerimize ve emeği geçen herkese teşekkürü bir borç bilir ve bu sorumluluğun bilinciyle yeni fuarlarda birlikte olmayı isteriz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X