Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

Özel Önder Altıntaş Eğitim Kurumları tarafından organize edilen, “Teog Sınavı ve Ailem” konulu konferans genel merkezinde düzenlendi.

admin
Bu içerik 620 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Önder Altıntaş Etüt eğitim merkezinde gerçekleşen konferansa, Önder Altıntaş Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Önder Altıntaş, idareci, öğretmenler, TEOG sınavına girecek son sınıf öğrencileri ve velileri katıldı. Konferansın açılış konuşmasını yapan Altıntaş, alanında uzman bir kişiyi merkezlerinde ağırlamaktan memnuniyet duyduğunu, TEOG sınavına girecek olan öğrenciler için sınav öncesi böyle bir konferansın öğrenciler üzerinde olumlu etki göstereceğine inandığını söyledi. Konferansın konuğu Uzm. Pedagog Nur Kurtuluş, katılan öğrenci ve velilere TEOG çalışmaları, TEOG sistemi hakkında teknik bilginin yanında, koruyucu aile, sorgulayan ve yargılayan aile hakkında bilgiler verirken konferansta müdahaleci aile ve kaygılı aile modelleriyle ilgili bilgiler de paylaşıldı.

Sergilenen bu aile modellerinin çocuklara yaklaşımları ile sınav sürecindeki tutumları, ayrıca, çocuklarının bakış açıları ve algıları, sınav sürecinde yaşanan zorluklar, zorlukları aşmak için yapılacak uygulamalarla ilgili paylaşımlarda bulunuldu. Konferans sonunda veli ve öğrenciler hatıra fotoğrafı çektirdiler…

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X