Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

Türk Polis Teşkilatının 172. Kuruluş Yıldönümü kutlama etkinlikleri çerçevesinde çeşitli Kurum/Kuruluş Temsilcileri ile vatandaşlar, Emniyet Müdürümüz Celal UZUNKAYA’yı 10 Nisan tarihinde makamında ziyaret ederek Emniyet Müdürümüz nezdinde tüm Antalya Polis Teşkilatı’nın Polis Haftasını kutladılar.

admin
Bu içerik 615 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Kutlama ziyaretinde bulunan Kurum ve Kuruluş temsilcileri ile vatandaşlar, Antalya Polisi’nin Antalya’da huzur ve güvenliği sağlamak adına yaptığı tüm çalışmalardan ve yürütülen sosyal projelerden büyük memnuniyet duyduklarını, her daim Polis Teşkilatı’nın yanında ve destek vermeye hazır olduklarını belirterek yapılan tüm hizmetler için teşekkürlerini bildirdiler.

 

Ziyaret sırasında Türk Polisinin, 172 yıldır yılmadan vatandaşın güvenliği için çalıştığını ifade eden Emniyet Müdürümüz Celal UZUNKAYA, toplumun her geçen gün artan güvenlik ihtiyaçlarıyla anayasa ve hukukun dışına taşmayan özgürlük talepleri ekseninde, ne güvenlikten ve ne de özgürlüklerden ödün vermeden, birini diğerine öncelemeden “güvenlik içinde temel hak ve özgürlüklerin korunduğu”, hukukun üstünlüğünün rehber edinildiği, adil ve tarafsız görev anlayışı çizgisinden sapmadan, toplumun her kesiminin sevgi, saygı, güven ve desteğini alarak halkla bütünleşmiş bir görev anlayışı ile hizmetlerini geliştirerek sürdürdüklerini ifade etmişlerdir.

 

Ayrıca, toplum desteğini ve güvenini arkasına alamayan ve halkla doğru orantılı ve sağlıklı iletişim kuramayan kurumların kalıcı bir başarı elde edemeyeceklerinin bilincinde olduklarını vurgulayan Emniyet Müdürümüz Celal UZUNKAYA; Antalya’da yürütülen sosyal projeler başta olmak üzere, toplumun desteğiyle yürütülen tüm hizmetlere Antalyalıların çok büyük katkı sağladığına dikkat çekerek, her zaman Antalya Polisi’nin yanında olan Antalya Halkını 172. Kuruluş Yıldönümü etkinliklerinde de yanlarında görmekten gurur duyduklarını ifade ettiler.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X