Advert
Advert Advert
Advert

Terracity AVM, Kültür ve Sanat Buluşmaları kapsamında 17 Şubat 2018 Cumartesi günü saat 15.00’te Aşkın İstilası serisi Yol ve Dem kitaplarının yazarı Metin Hara’yı ağırlıyor.

admin
Bu içerik 340 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Doğu ve batı öğretilerini modern tıp bilgisiyle sentezleyerek seminerler veren Metin Hara, Terractiy AVM ziyaretçilerine ‘’Sevgi Dolu Bir Gün’’ yaşatacak. Hara, sevgi ve düşünce gücünün insan sağlığı üzerindeki etkisini bilimsel ve uygulamalı olarak gösterecek.

Her hayatın içinde bir miktar problem ve farklı travmalar vardır. İşte bu kötü anılarımızın algımızda yarattığı önyargı ve varsayımları fark edip değiştirmek ve kendi merkezimize dönüp yaşamımızın kontrolünü tekrar ele almak için her zaman yapabileceğimiz küçük şeyler vardır. Metin Hara yıllardır sayısız kişiye verdiği seminerleriyle ve yazdığı kitaplarıyla günlük yaşantılarımızın içine adapte edilmesi oldukça kolay uygulamalarla ile daha kaliteli bir yaşam sürmenin pratiklerini öğretiyor.

‘Yol’ ve ‘Dem’ kitaplarıyla Türkiye’nin her yerine ulaşmayı ve her kalbi selamlamayı hedefleyen Metin Hara çok yakında düğmesine basmaya hazırlandığı iyilik kitapları öncesi Antalyalılarla kucaklaşmaya geliyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X