Advert
Advert Advert
Advert

Muratpaşa Belediyesi’nin evsahipliğinde yapılan Ekrem Zomp 1. Bölge Yüzme Şampiyonası’nda; 96 spor kulübünün, 81 ilden gelen 143 özel sporcusu kulaç attı.

admin
Bu içerik 309 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

143 özel sporcu

Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu 2018 yılı faaliyet programında yer alan Ekrem Zomp 1. Bölge Yüzme Şampiyonası, Muratpaşa Belediyesi’nin evsahipliğinde yapıldı. Muratpaşa Belediyesi Süleyman Erol Olimpik Yüzme Havuzu’nda yapılan şampiyonaya 81 ilden 96 spor kulübünün 143 sporcusu katıldı. Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu Birol Aydın, Federasyon Yönetim Kurulu Üyeleri, özel sporcuların ailelerinin de katıldığı şampiyona 2 gün sürdü.

Avrupa ve dünya şampiyonları çıksın’

İki gün süren şampiyonada dereceye giren özel yüzücülere madalya ve ödülleri, Muratpaşa Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Cephaneci tarafından verildi. Muratpaşa Belediyesi Süleyman Erol Olimpik Yüzme Havuzu’nda gerçekleştirilen ödül töreninde yaptığı konuşmada; “Muratpaşa’da herkes spor yapabilsin, spora izleyici olarak değil de aktif olarak katılsın istiyoruz. Tesislerimizden yararlanan ve bu şampiyonada kulaç atan sporcularımız arasından Avrupa ve dünya şampiyonları çıkarsa, mutlu oluruz” dedi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X