Advert
Advert Advert
Advert

AKRA GRAN FONDO ANTALYA YARIŞLARI TAMAMLANDI

T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı, T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı, T.C. Antalya Valiliği, Antalya Büyükşehir Belediyesi, Muratpaşa Belediyesi, Türkiye Bisiklet Federasyonu ve Türkiye Spor Yazarları Derneği'nin destekleriyle gerçekleştirilen AKRA Gran Fondo Antalya'da yüzlerce bisikletçi yarıştı.

AKRA GRAN FONDO ANTALYA YARIŞLARI TAMAMLANDI
AKRA GRAN FONDO ANTALYA YARIŞLARI TAMAMLANDI admin
Bu içerik 305 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Kayıt olan sporcular arasında yüzde 94 katılım oranı yakalanan organizasyon, Antalyalılara bir bisiklet festivali sundu. AKRA Gran Fondo Antalya'nın 128 kilometrelik uzun parkurunda 146, 72 kilometrelik kısa parkurunda ise 314 bisikletçi start aldı. Uzun parkurun birinciliğini Gökhan Uzuntaş elde ederken kısa parkurun birincisi ise Mustafa Şirin oldu. Tour of Antalya'nın kapanış gününde düzenlenen AKRA Gran Fondo Antalya'da 460 bisikletçi mücadele etti.

Antalya Milletvekili İbrahim Aydın, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel ve eşi Ebru Türel, Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Türkiye Bisiklet Federasyonu Başkanı Erol Küçükbakırcı, AKRA Barut Hotels Yönetim Kurulu Başkanı Haydar Barut, AKRA Barut Hotels Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Barut, Corendon Turizm Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Yıldıray Karaer, Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Burhanettin Hacıcaferoğlu, Antalya Tanıtım Vakfı Başkanı Yeliz Gül Ege ve Tour of Antalya'ya katılan Polartec-Kometa takımının Genel Menajeri Ivan Basso da AKRA Gran Fondo Antalya'nın startında bisikletçiler ile bir araya geldi.

AKRA Hotel önünden (Erdal İnönü Parkı) verilen startın ardından katılımcılar; Lara Turizm Yolu, Belek Turizm Caddesi, The Land of Legends Oteli ve EXPO yolu gibi Antalya'nın simge bölgelerinden geçti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X