Advert
Advert Advert
Advert

Döşemealtı Gençlik Meclisi (DÖGEM) Ulusal Gençlik Parlamentosu Akdeniz Bölge Toplantısına ev sahipliği yaptı.

admin
Bu içerik 225 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

23-25 Şubat tarihlerinde Döşemealtı’nda yapılan Bölge toplantısının ilk gününde Ulusal Gençlik Parlamentosu ve faaliyetleri hakkında bilgilendirmeler yapılırken, DÖGEM genç vekilleriyle 'Teknoloji ve Gençlik' konuları konuşuldu.

Program kapsamında Döşemealtı Belediyesi Halk Tiyatrosu tarafından sergilenen Vatan Kurtaran Şaban isimli tiyatro oyununu izleyen UGP üyeleri ikinci gün ise 'Gençlik Çalışmalarına Genel Bakış' adlı panel düzenlendi. Döşemealtı Genç Vekilleriyle birlikte Atölye çalışmaları yapan UGP üyeleri daha sonra düzenledikleri geziyle ilçenin tarihi ve kültürel yapısı hakkında bilgi aldılar.

UGP'YE EV SAHİPLİĞİ YAPTI

Döşemealtı Gençlik Meclisi (DÖGEM) Genç vekillerinin Meclis toplantısını izleyen Ulusal Gençlik Parlamentosu üyeleri, Toplantının son gününde kendileri için düzenlenen veda yemeğine katıldı. Uygulama otelinde verilen yemeğe Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Cevat Yanar, Kırkgöz Döşemealtı Belediye Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Cihan Sidel katıldı.

GENÇLERE YATIRIM YAPIYORUZ

Belediye Başkanı Turgay Genç, gençlere yapılan yatırımın geleceğe yapılan bir yatırım olduğunu söyleyerek, “İlçemizde bu yıl üçüncü dönemini yaşayan Döşemealtı Gençlik Meclisi bize çok büyük kazanımlar sağladı. İlçe gençlerinin kentlilik bilinci kazandığı yerel siyasette aktif rol üstlendiği bu proje bizim gurur kaynağımız. Gelecek siz gençler sayesinde çok daha yaşanabilir olacak. Ayrıca Ulusal Gençlik Parlamentosuna da Akdeniz Bölge Toplantısını ilçemizde yaptıkları için çok teşekkür ederim” dedi.

Başkan Genç, UGP Yürütme kurulu üyesi Tuğba Tapsız’a plaket verirken, Tapsız’da hem Başkan Genç’e hem de DÖGEM Genç vekillerine plaket vererek ev sahipliği için teşekkür etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X