Reklamı Geç
Advert
Advert Advert
Advert

MURATPAŞA’DA YÜZDE 90 MEMNUNİYET

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, başkan yardımcılarından birim müdürlerine Muratpaşa çalışanlarıyla biraraya geldiği toplantıda “Biz, sunduğumuz çok nitelikli kamu hizmetiyle hizmet ettiğimiz toplumdan yüzde 90 oranında ‘Memnunuz, başarılıdırlar’ cevabını alan bir belediyeyiz” diye konuştu.

MURATPAŞA’DA YÜZDE 90 MEMNUNİYET
MURATPAŞA’DA YÜZDE 90 MEMNUNİYET admin
Bu içerik 319 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Başkan Uysal, Nisan ayı meclisinde belediyenin 2016 yılı faaliyet raporunun kabulünün ardından gerçekleştirdiği birim ziyaretlerinin son halkasında, başkan yardımcılarından, birim müdürlerine hizmet binasında görevli tüm belediye çalışanlarıyla biraraya geldi.

Belediye Kültür Salonu’nda gerçekleşen ‘büyük buluşmada’ Başkan Uysal, sözlerine “En büyük icraat, en büyük siyasi fikir, en büyük mücadele, en büyük ilerleme yaptığımız işi en iyi yapabilmemizdir” şeklinde başladı.

Başkan Uysal, 2016’da Muratpaşa’nın Türkiye’nin ‘EN’leri arasına girmesini sağlayan tüm çalışanlara ayrı ayrı teşekkür ederken konuşmasında şu ifadelere yer verdi:

“Biz, sunduğumuz çok nitelikli kamu hizmetiyle hizmet ettiğimiz toplumdan yüzde 90 oranında ‘Memnunuz, başarılıdırlar’ cevabını alan bir belediyeyiz. Türkiye’de kişi başına en fazla asfaltı döken, yeşil alan üreten belediyeyiz. Türkiye’de en fazla üreten yeraltı çöp konteyneri üretin ve konteynerleri yeraltına alan belediyeyiz. Türkiye’nin en kapsamlı sosyal hizmetini üreten belediyeyiz. Hiçbir ayrım tanımadan şehrimizde yaşayan bütün insanları kucaklayan belediyeyiz. Bundan daha büyük siyasi eylem, ilerleme aydınlanma olamaz.”

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X