Advert
Advert Advert
Advert

Açılışından bugüne gerçekleştirdiği etkinlikler ve sunduğu hizmetler ile Antalya’nın odak noktası olan Agora Alışveriş Merkezi, organizasyonlarına bir yenisini daha ekleyerek 10- 11 Mart tarihlerinde Agora Kahve Günleri’ni düzenleyecek.

admin
Bu içerik 293 kez okundu.
Advert

Kahve uzmanlarının katılım göstereceği festivalde söyleşiler, workshoplar ve imza günü etkinlikleri düzenlenecek. Agora Kahve Günleri’nde dünyanın en iyi kahve kitabı unvanına sahip olan “Topraktan Fincana” kitabının yazarı Cenk Girginol da okurları ile buluşacak.

YAZAR CENK GİRGİNOL İLE İMZA GÜNÜ AGORA KAHVE GÜNLERİ’NDE!

10 Mart Cumartesi günü saat 14.30’da Atilla Narin’in “Anadolu’nun Kayıp Kahveleri” söyleşisi ile başlayarak, saat 15:30’da Turgay Kaya ile “Kahve’nin Tarihçesi ve Kahvenin Lügatı” konulu sohbet ile devam edecek. Saat 16:30’da ise Cenk Girginol’un söyleşi ve imza günü festivalde yer alacak.

11 Mart Pazar günü de tüm hızıyla devam edecek Agora Kahve Günleri’nde saat 14:30’da Emre Bereket, “Latte Art Yapım Teknikleri” etkinliği ile katılımcılarla buluşacak. Saat 15:30’da ise Yaren Erdem “Happycoffehours” Kaveye Dair konusu ile kahve severleri bilgilendirecek. Kitap ödüllerinin Oscar’ı sayılan dünyanın en prestijli ödülü Fransız Gourmand tarafından "Türkiye'nin En İyi Kahve Kitabı" ödülüne sahip olan Yazar Cenk Girginol, Mehmet Koray Eroğlu ile birlikte “Evde Kahve Yapmanın Farklılıkları” konusunda düzenleyeceği söyleşide festivale ayrı bir renk katacak. Saat 18:30’da Ferdi Güzel ile gerçekleşecek olan “Kahvenin Tarihi” söyleşisi ile sona erecek Agora Kahve Günleri, Antalyalılara farklı bir haftasonu geçirme fırsatı sunacak.

KAHVE HAKKINDA HERŞEY AGORA KAHVE GÜNLERİ’NDE!

Kahve uzmanlarının söyleşilerinin dışında 10- 11 Mart tarihlerinde 2 gün boyunca ücretsiz stant tadım etkinlikleri, workshoplar ve sürpriz hediyeler de “Agora Kahve Günleri’nde” kahve severleri bekliyor olacak. Etkinliğin sponsorları arasında Agora Antalya Alışveriş Merkezi mağazalarından Mokka, Starbucks, Yemen Kahvesi, Robert’s Coffee yer alacak.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X