Advert
Advert Advert
Advert

Türkiye’de perakende sektörünün öncü firmalarından olan Özdilek kendi bünyesinde oluşturduğu Cinetime Sinemaları markasıyla da iddialı. Birçok yerli filmin galasını üstlenen Cinetime Sinemaları çeşitli şehirlerde bulunan Özdilek Alışveriş Merkezlerinde sevilen oyuncuları hayranlarıyla buluşturmaya devam ediyor.

admin
Bu içerik 280 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

ÖzdilekPark Antalya Cinetime sinemaları yaptığı film galalarına “Ailecek Şaşkınız” filmini de ekledi. Filmin galası Murat Cemcir ve Ahmet Kural’ın katılımı ile ÖzdilekPark Antalya’da gerçekleşti. AVM önünde kırmızı halıda kendilerini bekleyen hayranlarının arasından geçen Murat Cemcir ve Ahmet Kural sahneye çıktıklarında film müzikleri olan “Yaradana Kurban” şarkısını hayranlarıyla beraber söylediler. Murat Cemcir gördüğü kalabalık karşısında kendilerini görmeye gelen hayranlarına “Büyüksün Antalya” diye seslenerek “Burada bizimle olduğunuz için teşekkürler” dedi.

Heyecanla beklenen özel gösterim öncesinde yapılan söyleşide sinemaseverler film oyuncuları ile sohbet etme ve fotoğraf çektirme imkanı buldular. Yapılan söyleşiden sonra hep beraber filmi izlemek için salonlara geçildi ve sohbet salonlarda da devam etti. Sinemaseverler galaya büyük ilgi gösterdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X