Reklamı Geç
Advert
Advert Advert
Advert

ÇOCUKLAR SORDU BAŞKAN UYSAL YANITLADI

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, her Çarşamba gerçekleştirdiği ‘randevusuz görüşme’ saatlerinde Faruk Tugayoğlu İlköğretim Okulu’ndan çocukları ağırladı. Okulun 4/B sınıfı öğrencileri ödevleri için Başkan Uysal’a hazırladıkları soruları sordu .

ÇOCUKLAR SORDU BAŞKAN UYSAL YANITLADI
ÇOCUKLAR SORDU BAŞKAN UYSAL YANITLADI admin
Bu içerik 307 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Başkan Uysal’ın “Görüşülebilir olmak ve görüşülebilir kalmak en önemli ilkemizdir” diyerek her Çarşamba düzenlendiği ‘randevusuz görüşme’ saatlerini bu hafta başkanlık makamına taşındı. Belediye fuayesinde yer alan Turunç Masa’da komşularıyla buluşmasına alışılan Başkan Uysal, bu hafta makam odasını komşulara açtı. Başkan Uysal’ın, başkan yardımcıları ve birim müdürleriyle belediye projelerini, devam eden çalışmaları değerlendirdiği masada bu hafta Muratpaşa sakinleri vardı.

 

 

Muratpaşa’nın farklı mahallerinden gelen komşularının öneri ve taleplerini dinleyen, karşılaşılan sorunlar karşısında birlikte çözüm yollarını konuşan Başkan Uysal’ın bu Çarşamba konukları arasında Faruk Tugayoğlu İlköğretim Okulu’nun 4/B sınıfı öğrencileri vardı.

 

 

Öğrenciler, hazırladıkları bir ödev için Başkan Uysal’a Muratpaşa Belediyesi hakkında sorular sordu. Başkan Uysal soruları tüm içtenliğiyle cevaplarken Süleyman Erol Yüzme Havuzu’nda çocuklara yönelik ücretsiz yüzme kursu gibi çalışmalar çocukların ilgisini çekti.

Başkan Uysal’ın çocuklarla buluşmasında son soru ise Ümit Uysal’dan geldi. Başkan Uysal, çocuklara Muratpaşa Belediyesi’nin şirketi Falez AŞ ile hayata geçirdiği Antalya’nın yeni çocuk dünyası Teneffüs Parkı ziyaret edip etmediklerini sordu. Çocuklar hep bir ağızdan “Evet” diye cevap verdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X